reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Dziewczyny mam pytanie.W marcu miałam zabieg łyżeczkowania( ciąża za pierwszym razem) Staramy się z mężem o kolejną ciąże od czerwca. Zrobiłam komplet badań i wszystko jest super. Byłam na monitoring w sobotę 14.11 i okazało się że mam piękny pęcherzyk który pękną więc lekarz stwierdził że nie potrzebuje zastrzyku.Przytulanie było 9,11,13,15,16 kiedy owulacja była 14.11.Jak myślicie jaka jest szansa że będę w ciąży? nie chce się nakręcać ale to trudne..wspomnę jeszcze że mam prolaktynę lekko podwyższoną bo 30 i boje się że to może mi uniemożliwić zajście..
Niestety żadna z Nas nie może Ci powiedzieć, że będziesz w ciąży, ale szanse są relatywnie duże, szczególnie że byłaś na monitoringu i pęcherzyk pęka sam 😊
 
reklama
Poradźcie proszę, czy warto robić badanie AMH po 4 nieudanych cyklach? Czy to nie ma sensu?
Przygotowuje się psychicznie, że jednak mogło nie wyjść i myślę co by tu jeszcze zbadać 🤔
Ja robiłam jakoś po 4 cyklu lekarz kazał bo mam 32 lata, nie powiem trochę mnie wynik zdołował . Więc decyzja należy do Ciebie i lekarza oczywiście.
Mi w sumie z takich bardziej podstawowych to została drożność do zbadania
 
Cześć dziewczyny. Ja też postanowiłam się dziś przedstawić, bo czytam Was od sierpnia 🙂 Oboje z mężem mamy po 31 lat, już piąty cykl staramy się o pierwsze dziecko, ale jakoś nie idzie 🤔 Myślałam, że to tak łatwo przyjdzie, nawet zaplanowałam miesiąc, w którym urodzę 🤦 a życie ma inne plany. W drugim cyklu chyba coś było na rzeczy, bo 16 dc nagle poczułam ukłucie i zaczęłam plamić i 18 dc był już normalny okres. Cykle mam 26-28 dni mniej więcej. W tym cyklu postanowiłam działać inaczej: od wczoraj robię testy owu i biorę ovarin. Wcześniej tylko Wit. D i kwas foliowy. Dziś 8 dc i nowe nadzieje na prezent na Mikołaja 😁
pozdrawiam wszystkie staraczki
 
Dziewczyny mam pytanie.W marcu miałam zabieg łyżeczkowania( ciąża za pierwszym razem) Staramy się z mężem o kolejną ciąże od czerwca. Zrobiłam komplet badań i wszystko jest super. Byłam na monitoring w sobotę 14.11 i okazało się że mam piękny pęcherzyk który pękną więc lekarz stwierdził że nie potrzebuje zastrzyku.Przytulanie było 9,11,13,15,16 kiedy owulacja była 14.11.Jak myślicie jaka jest szansa że będę w ciąży? nie chce się nakręcać ale to trudne..wspomnę jeszcze że mam prolaktynę lekko podwyższoną bo 30 i boje się że to może mi uniemożliwić zajście..
Niestety żadna z Nas nie jest wstanie Ci powiedzieć "tak, będziesz w ciąży". Zdrowa para w cyklu ma 30% szans na poczęcie. Trzeba czekać do dnia @ 🤷‍♀️
 
reklama
Do góry