reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ja też mam arytmię ale nigdy bardziej się w to nie wgłębiałam. Nie biorę leków bo lekarz mowil, że musiałabym brać cały czas więc zrezygnowałam. Wstyd mówić ale jedną z moich przyjemności jest [emoji377]. Nie ćwiczę żadnego cardio bo by mnie to dobiło tylko normalnie ćwiczenia zdrowotne, przyzwoita dieta i jakoś to leci.

No ja wylądowałam w szpitalu, wiec leki raczej wymagane [emoji6]
 
reklama
Ja też mam arytmię ale nigdy bardziej się w to nie wgłębiałam. Nie biorę leków bo lekarz mowil, że musiałabym brać cały czas więc zrezygnowałam. Wstyd mówić ale jedną z moich przyjemności jest 🚬. Nie ćwiczę żadnego cardio bo by mnie to dobiło tylko normalnie ćwiczenia zdrowotne, przyzwoita dieta i jakoś to leci.
I bardzo dobrze, że nie bierzesz leków. Ja chciałam odstawić to mi serce tak wariowało, że musiałam dzwonić na 112. Niestety głową też u mnie dużo robi, jestem nerwowa osoba i wszystkim się przejmuję. Najbardziej w kość dała mi choroba córki, teraz już jest ok a u mnie pozostały problemy w postaci arytmii.
 
Mam takie pytanie. Czy pregna start można brać razem z castagnusem czy lepiej poczekać aż skończę castagnusa i dopiero wtedy zacząć z pregną?[emoji848]
 
Tsh mam ok ale ft3 i ft4 trochę ponad normę. Tłumaczę sobie że może nie jest jakoś mocno źle bo bardzo ponad normę wynik nie jest. Ale muszę skonsultować z gienkologiem. W tygodniu chyba zadzwonię zapytam co z moją wizyta bo jestem na liście rezerwowej i muszę czekać na telefon. Wynik tak jak na zdjęciu wygląda..
Sama tęsknie za taka zima [emoji20] co Ci wyszło na badaniach? Bo nie pamietam, albo przeoczyłam.
Screenshot_20201113-124716_Chrome.jpeg
 
Mój ma 2,5 roku. Gdy miał pół roczka to było przez jakiś czas u nas dość sporo nawet śniegu, mam zdjęcia na pamiątkę dla niego jakby coś [emoji28] a ostatnia zima ...to jak liczyłam to w sumie 5 dni śniegu było ale tyle co kot naplakal.

No właśnie jak się staraliśmy o synka też robiłam podstawowe badania po odstawieniu tabletek żeby sprawdzić czy wszystko jest ok i nie było żadnych problemów.. Ale wtedy byłam też młodsza o te 3 lata więc może też dlatego [emoji28]
No z tą zimą racja :) mój mały jeszcze śniegu nie widział w zasadzie a 6 lat ma [emoji23][emoji23] . Zawsze coś wyjdzie na badaniach ehh ....
 
Ja właśnie zaczęłam o tym myśleć, żeby pójść po nowym roku albo jeszcze przed świętami jak ten cykl nie pyknie. Tyle, że boję się napisać do mojej gin bo mnie zabije 😂
Jak chcecie sie w tym roku wyrobić z drożnością to popatrzcie na listę badań przed, trochę tych wymazow jest a na wyniki niektórych czekałam nawet do dwóch tygodni ☺️
 
reklama
Tsh mam ok ale ft3 i ft4 trochę ponad normę. Tłumaczę sobie że może nie jest jakoś mocno źle bo bardzo ponad normę wynik nie jest. Ale muszę skonsultować z gienkologiem. W tygodniu chyba zadzwonię zapytam co z moją wizyta bo jestem na liście rezerwowej i muszę czekać na telefon. Wynik tak jak na zdjęciu wygląda..Zobacz załącznik 1201328

Bierzesz jod? :) wg mnie musisz sobie suplementowac jod. Najlepiej wyjazd nad morze [emoji23]
 
Do góry