reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

A jakie polecacie tabletki na starania? Już mi się rzygac chce jak patrze na tabletki. Od 5 lat łykam codziennie. Czy do „staran” wystarczy sam femibion 0? Czy polecacie coś lepszego? Najlepiej w tabletkach, wiem ze do picia są dobre ale nienawidzę rozpuszczalnych tabletek 😖

Zażywam dodatkowo metformine, żelazo, b12 i często niestety solpadeine musze do picia brac bo migreny nie dają spokoju 😏
Już żołądek jest tak styrany lekami a jestem taka młoda :( co to będzie na starość
 
reklama
A jakie polecacie tabletki na starania? Już mi się rzygac chce jak patrze na tabletki. Od 5 lat łykam codziennie. Czy do „staran” wystarczy sam femibion 0? Czy polecacie coś lepszego? Najlepiej w tabletkach, wiem ze do picia są dobre ale nienawidzę rozpuszczalnych tabletek 😖

Zażywam dodatkowo metformine, żelazo, b12 i często niestety solpadeine musze do picia brac bo migreny nie dają spokoju 😏
Już żołądek jest tak styrany lekami a jestem taka młoda :( co to będzie na starość
Mi ginekolog kazał brać ovarin i pregne start. Ovarin mnie ładnie wyrównał i cykle i hormony. Do tego biorę do owu wiesiołka i od 3 dnia do 8 dc clo na owulacje 🙃 i czuję się jak 80 letnia babcia z taką ilością tabletek 😅
 
Bierzesz jod? :) wg mnie musisz sobie suplementowac jod. Najlepiej wyjazd nad morze [emoji23]
Nie brałam nigdy wcześniej a nad morze niestety nie mamy jak się wybrać [emoji57]
To ze trochę ponad normę to jedno, ale te procentowe wskaźniki między nimi to drugie [emoji6] czy Twój gin to tez endo? Może warto by te wyniki właśnie z endo skonsultować.
Jakie procentowe wskaźniki? Nie wiem czy mój gin to też endo. Pierwszy raz do niego będę szła bo ma bardzo dobre opinie. Niestety musiałam szukać nowego więc okaże się czy jest faktycznie taki dobry.
 
Nie brałam nigdy wcześniej a nad morze niestety nie mamy jak się wybrać [emoji57]Jakie procentowe wskaźniki? Nie wiem czy mój gin to też endo. Pierwszy raz do niego będę szła bo ma bardzo dobre opinie. Niestety musiałam szukać nowego więc okaże się czy jest faktycznie taki dobry.

Są w necie takie kalkulatory, gdzie wpisujesz wyniki badań ft3 i ft4 i zakres z labo i wyliczają wskaźniki procentowe. Ale absolutnie nie znam się na interpretacji tych wskaźników ani nie czytałam zbyt wiele na ten temat, bo moje wychodziły w prawidłowym zakresie wiec nie zaprzątałam tym sobie głowy. Zobaczysz co powie gin, może sobie poradzi z interpretacja lub sam skieruje Cię do endo jeśli będzie potrzeba.
 
Są w necie takie kalkulatory, gdzie wpisujesz wyniki badań ft3 i ft4 i zakres z labo i wyliczają wskaźniki procentowe. Ale absolutnie nie znam się na interpretacji tych wskaźników ani nie czytałam zbyt wiele na ten temat, bo moje wychodziły w prawidłowym zakresie wiec nie zaprzątałam tym sobie głowy. Zobaczysz co powie gin, może sobie poradzi z interpretacja lub sam skieruje Cię do endo jeśli będzie potrzeba.

Chyba działają wg tego wzoru. Ktoś go tu kiedyś wrzucał.

IMG_3758.jpg
 
No właśnie ja też się szykuje na to badanie i nie wiem jak to zorganizować ze względu na wymagane badania przed, a samo badanie trzeba zrobić od razu po @. Jak w tym cyklu się nie uda po @ zrobię wymagane badania i po następnej @ drożność 🤔 ehh i znowu jakieś czekanie 😂
No wlasnie tak to sie czasowo trochę rozkłada niestety. Ja badania robiłam w czerwcu a drożność w sierpniu..
 
Mi ginekolog kazał brać ovarin i pregne start. Ovarin mnie ładnie wyrównał i cykle i hormony. Do tego biorę do owu wiesiołka i od 3 dnia do 8 dc clo na owulacje 🙃 i czuję się jak 80 letnia babcia z taką ilością tabletek 😅
mi mówiła ze femibion wystarczy. A od 3 do 7 dc tez biorę ale 2x aromek 😂 wiec witam w klubie. A ile masz lat jeśli mogę wiedzieć? 😂
 
reklama
Do góry