reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Niekoniecznie [emoji6] chwali moje posiłki, mnie, ogólnie nigdy nie stanęła po przeciwnej stronie, po prostu taki typ człowieka, wszystkich by kochała. Lubimy się [emoji2368] Myśle, ze się cieszy ze synuś znalazł fajna (w jej opinii) babkę [emoji2368] nie każda teściowa to potwór. Moja niedoszła przyszła teściowa - to był koszmar od pierwszego dnia, szczerze jej nienawidziłam i płakałabym, jakbym miała z nią żyć w bliskich kontaktach
no to ja Ci Jej zazdroszczę z całego serca !!! Ze świecą w ręku taka teściowa. Mi juz się o mojej pisać nawet nie chce a Ona jutro będzie ... i wiesz co jest najgorsze,że choć nie moja wina będzie to i tak będzie moja O .
 
O nie ! Nawet tak nie myśl. Ja też mam syna za 15 dni 6 lat będzie miał i mam zamiar dać mu rodzeństwo i się nie poddamy 😘 chcociaż syn mówi,ze chce mieć 12 sióstr i jednego brata 😂😂😂
Moja córka skonczyla tydzień temu 8 lat... teraz według rzadu juz jest dorosła i noże sama siedzieć w domu na zdalnej... bo mi opieka nie przysługuje juz
 
pozazdrościć Ci tylko teściowej :)
Ale, żeby nie było tak kolorowo to ma jedną wadę 😉 nie umie dobrze gotować 🙈 nie doprawione, albo przesolone, wysuszone, twarde, spalone mięso...tradycyjne potrawy w dziwnych kombinacjach 😱 nigdy się tam nie najadam 😅 na szczęście później zawsze jedziemy do mojej mamy a ona to gotuje jak Magda Gessler 🥰🤤🤤🤤
 
reklama
Moja córka skonczyla tydzień temu 8 lat... teraz według rzadu juz jest dorosła i noże sama siedzieć w domu na zdalnej... bo mi opieka nie przysługuje juz
Straszne to jest wedlug mnie. A jak coś się stanie odpukac, to czyja będzie wina. Twoja. Bo zostawiłaś dziecko samo bez opieki! I będziesz najgorsza matką. 😤😤😤 Nie wyobrażam sobie ośmioletniego dziecka na 10 godzin w domu samego zostawić. 😤
 
Do góry