reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Współczuję kochana, ale może potem pójdzie z górki....
Ja też w lipcu musiałam odłożyć starania, bo czekał mnie zabieg konizacji szyjki a potem 3 msc przerwy a że względu na wiek mi nie po nosie to było..... Ale dzielnie czekałam i się doczekałam 😘
Jak pisałam może to znak ze należy odpuscic.
Widocznie mam byc matka dla jednego dziecka...
 
Hej, czy robicie test tydzień przed okresem? W pierwszej ciazy nawet nie wiedzialam i nie robilam, w drugiej nie wyszedl a bylam- puste jajo
A po co testować tydzień przed ? Spokojnie czekac na okres i w terminie możesz testować nawet co godzinę, 7 dni przed abolutnie nie będzie miarodajnym wynikiem to tak jakbys testowała 3 dc ☺️
 
Czytając te Wasze historię to ja się ciesze, że mam taką cudowną teściową, anioł nie kobieta ❤ czasem jak mamy jakiś szalony pomysł, typu z dnia na dzień wyruszamy gdzieś w podróż to się martwi i ciągle przypomina żebyśmy uważali etc. ale to z czystej troski o Nas po prostu 😉 ale nigdy się nie wtrącała w Nasze sprawy, nie narzuca swojego zdania, jest po prostu super 😁
pozazdrościć Ci tylko teściowej :)
 
reklama
czekaj zupe przesolisz albo nie dosolisz wtedy już nie będzie Cię lubiła hahaha [emoji23] [emoji23]

Niekoniecznie [emoji6] chwali moje posiłki, mnie, ogólnie nigdy nie stanęła po przeciwnej stronie, po prostu taki typ człowieka, wszystkich by kochała. Lubimy się [emoji2368] Myśle, ze się cieszy ze synuś znalazł fajna (w jej opinii) babkę [emoji2368] nie każda teściowa to potwór. Moja niedoszła przyszła teściowa - to był koszmar od pierwszego dnia, szczerze jej nienawidziłam i płakałabym, jakbym miała z nią żyć w bliskich kontaktach
 
Do góry