reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Cześć dziewczyny! 4cs przede mną, chciałabym go wzbogacić o olej z wiesiołka i ananasa. Jednak najbardziej zastanawiam się nad kupnem tego: FERTILSAFE PLUS 75 CONCEIVE ułatwia zajść w ciążę. Stosował ktoś może takie żele? Jakieś opinie?
My w tym cyklu stosowaliśmy babystart, ale jeszcze Ci nie powiem czy zadziałał 😂 jest bardzo wodnisty, nie blokuje plemników , powinien im pomóc dotrzeć do komórki, ale jak ze skutecznością to nie wiem... W sumie mi w tym cyklu nawet nie był zbytnio potrzebny, bo miałam taki śluz jakiego w życiu nie miałam 😂
 
reklama
Miała byc nowa stymulacja, wyczekiwana inseminacja a jest kolejna torbiel i antykoncepcja na 3 tyg... ja sie chyba poddaje
Współczuję kochana, ale może potem pójdzie z górki....
Ja też w lipcu musiałam odłożyć starania, bo czekał mnie zabieg konizacji szyjki a potem 3 msc przerwy a że względu na wiek mi nie po nosie to było..... Ale dzielnie czekałam i się doczekałam 😘
 
Do góry