reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Poczekaj aż zaczną się owulacje, wówczas będzie wysyp meldunków tak samo jak meldunki okresowe [emoji16] nie da się nadgonić zaległości [emoji16] mi już ciężko spamiętać co kto kiedy i mam wrażenie, ze w kółko pytam o to samo te same osoby [emoji1787]

ja aktualnie kończę 6dc i mam nadzieje, ze nic mi nie przeszkodzi w atakowaniu listopada [emoji16] jestem zadowolona ze chyba ominął mnie słynny kryzys 3cs, mam nadzieje, ze dobra energia zostanie przy tej paskudnej aurze za oknem.

A za Ciebie moja imienniczko szczególnie będę trzymać kciuki [emoji3590]

Zaraz będzie kwarantanna narodowa to cały listopad Wasz. Nic tylko dzieci robić. 😜😁
 
Aaaa faktycznie teraz już Cię dobrze pamiętam[emoji6] Tyle nas tutaj, że ciężko skojarzyć[emoji12] wspaniale, że tak szybko się udało[emoji8]
Powiem szczerze, że kompletnie się nie spodziewałam, że uda się od razu (mimo, że po cichu na to liczyłam), bo naczytałam się jakie to rzadkie 😅
Więc były łzy, niedowierzanie i skakanie z radości. Ale wiadomo, lepiej się do końca nie nastawiać, bo test zawsze może się pomylić :)
 
reklama
Do góry