reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
No to ja w środku raczej nie narzekam na suchość, ale kilka dziewczyn tu pisało ze tyle leci ze jedna to nawet podpaske musiała założyć, w u mnie to raczej jest widoczne po toalecie na papierze. Kupiłam ten wiesiołek, ale w tym cyklu już nie zdazylam brać bo za późno przyszedł, a można go tylko do owu, wiec stwierdziłam ze na przyszły miesiąc zacznę go brać 😁
Mnie po wiesiolku brzuch bolał więc odstawiłam
 
Hej, ja mam tak samo. Facelle wyszły piekne kreski, z innej firmy tez, za to chciałam sprawdzić czy rzeczywisvie Pink to takie gow#o... I rzeczywosvie, na pinku nie ma żadnej kreski, żadnej!
Gdyby beta mi spadała, to przecież kreska by się pokazała, a tu nic. No podejrzewam, że Pink oszukuje i tyle
Poczekam parę dni może przed piątkiem się przetestuje ostatni raz a po niedzieli pójdę do lekarza chyba że coś się zmieni... dziękuję za odpowiedź
 
Dlatego ja się gole codziennie i krostek nie mam [emoji16] dostawałam krostki od odrastających włosków [emoji849] zimą nie gole codziennie [emoji1787] ale latem codziennie6[emoji2368] tak już mam [emoji16]

A ja nie miałam krostek tylko stany zapalne [emoji2356][emoji1787] fuj fuj, wiecznie nawroty, wyczytałam i wypytałam i pisali żeby w takim przypadku ograniczyć golenie itp i rzeczywiście pomogło [emoji2368] ja to nawet podpaski musiałam teraz wymienić na inne bo nagle zaczęły mnie uczulać czy ki uj [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] kurde nadrabiam tam wrażliwością jej brak w sercu może [emoji23]
 
A ja nie miałam krostek tylko stany zapalne [emoji2356][emoji1787] fuj fuj, wiecznie nawroty, wyczytałam i wypytałam i pisali żeby w takim przypadku ograniczyć golenie itp i rzeczywiście pomogło [emoji2368] ja to nawet podpaski musiałam teraz wymienić na inne bo nagle zaczęły mnie uczulać czy ki uj [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] kurde nadrabiam tam wrażliwością jej brak w sercu może [emoji23]

Nawet papier toaletowy musze mieć bezzapachowy bo zaraz problemy [emoji2356][emoji2356][emoji2356]
 
A ja nie miałam krostek tylko stany zapalne [emoji2356][emoji1787] fuj fuj, wiecznie nawroty, wyczytałam i wypytałam i pisali żeby w takim przypadku ograniczyć golenie itp i rzeczywiście pomogło [emoji2368] ja to nawet podpaski musiałam teraz wymienić na inne bo nagle zaczęły mnie uczulać czy ki uj [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] kurde nadrabiam tam wrażliwością jej brak w sercu może [emoji23]
Ja mam przez babcie zakodowane, że niewiadomo kiedy mnie zgarnie pogotowie, więc lepiej być gotowym 🤣 więc zgodnie z tym co babcia mówiła, zawsze ogolona 🤣
 
Ja mam przez babcie zakodowane, że niewiadomo kiedy mnie zgarnie pogotowie, więc lepiej być gotowym [emoji1787] więc zgodnie z tym co babcia mówiła, zawsze ogolona [emoji1787]

Mi tak mama mówiła ze musze mieć ładna i czyta (serio?!) bieliznę bo nigdy nie wiadomo [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787]
 
reklama
Do góry