reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
zobaczcie co za testy ;/. nie mam już nerwów koło kontrolnej jeszcze jedna kreska , nie naszła czy co ? :/
2020-11-03 12.23.20.jpg
 
Nie wiadomo co, po prostu felerny wyrzuć i tyle 😉
wyrzuciłam ale zdjęcie musiałam pokazać ... dziwne wszystko w tym cyklu mam. teraz przy podcieraniu blada krew a prawa pierś mnie tak ciągnie w środku ,że brak słów ... w dodatku dziwnie mnie nogi bolą jak na @ a jeszcze kawałek czasu zostało :/ o pachwinach już nie wspomne nawet ... 😅
 
Podobno po owulacji zaczyna rosnac. Nie spotkalam sie z osoba, ktorej by nie rosla. W dniu pierwszego pozytywu wynosila 36,60, za dwa dni 36,47,36,52 i dzis 36,48. Czyli nawet spadla. Chyba, ze tu sie znajdzie kobita, ktorej temp nie rosla? 😏
Znam jedną z tego forum, która twierdziła, że tak miała. Ale jej nie wierzę w nic co pisze więc nawet nie podam jako przykładu 😂
 
reklama
Podobno po owulacji zaczyna rosnac. Nie spotkalam sie z osoba, ktorej by nie rosla. W dniu pierwszego pozytywu wynosila 36,60, za dwa dni 36,47,36,52 i dzis 36,48. Czyli nawet spadla. Chyba, ze tu sie znajdzie kobita, ktorej temp nie rosla? 😏
nie ma szans ,żeby tak było chyba,że rak czy co :/. ale generalnie u zdrowej kobiety i wgl u kobiety nie ma brawa bytu takie cos. źle mierzona temp, mierzyć trzeba o stałej porze koniecznie z rana przed wysiłkiem fizycznym,tj. chociażby iść do wc ;)
 
Do góry