reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Dzień dobry wszystkim 😘 pięknego dnia dla was 😁😍
Tak czytam te wasze posty odnośnie owulacji i nasuwa mi się pytanie. Czy wy przed owu macie tego śluzu dużo i codziennie ? Ja miałam tylko w czwartek i piątek w sumie tak jakby jednorazowo. W sobotę pobolewal mnie jajnik dość mocno. Od niedzieli czuje się juz dobrze a Apka pokazuje ze dziś powinna być owu. Nie sądzicie ze tego śluzu powinno być więcej ?
Ja miałam w tym cyklu mało ale jak się kochaliśmy to chlupalo czyli był w środku głęboko a na zewnątrz nic
 
reklama
Hej kobietki
Rok temu po kolejnym samoistnym poronieniu trafiliśmy do kliniki niepłodności i z wszystkich badań wyszło że wchodzę w menopauzę mam 38 lat dwoje dzieci a moje amh 0,34 i jak byśmy chcieli mieć dziecko to tylko invitro , mój prawy jajnik jest nieaktywny do tego wszystkiego moje cykle to wachlarz od 21dni do 44 , dodam że we wrześniu na rutynowym badaniu okazało się że moja owulacja przesunęła się na 3 dni przed okresem który miałam 21 września i do dnia dzisiejszego cisza . Wiec kiedy zaczął mi się spóźniać okres w październiku nie wpadłam w paranoje testowania ale po tygodniu zaczęły się różne rzeczy dziać w moim organiźmie ... pojawiły się mdłości , wymioty i większość obiawów ciążowych wiec postanowiłam zrobić test nie znam firmy ale był 10 ml /U i ku mojemu zdziwieniu wyszedł pozytywny dwie piękne różowe kreseczki ... mojej radości nie było końca ale dziś dla potwierdzenia zrobiłam test pink 10ml i w wyznaczonym czasie ku mojemu zdziwieniu wyszedł ale cień cienia . Strasznie się boje dziś 44 dc okresu dalej brak ... ginekologa mam po niedzieli a hcg w dobie pandemii to kosmos ... może któraś miała podobnie ... zgłupiałam
Zrób badanie krwi
 
Przyznam się wam że przez dwa wcześniejsze lata co miesiąc dzień opóźnienia okresu i codziennie się testowałam doszukiwałam się cienia kreski, popadłam w paranoje ale po badaniach w klinice daliśmy sobie spokój z tematem dziecko przynajmniej na dwa lata ( bo mamy kredyt) a invitro kosztuje i to nie tyle co mówią lekarze na początku. Dlatego jak zaczął mi się spóźniać okres to nie szalałam , czekałam na niego cierpliwie ale te obiawy nie dawały mi spokoju do tego kłucie jajnika i zaraz mokro szłam do kibelka pewna okresu a tam w ciul wodnego sluzu do tego niedziela ból brzucha i skurcze musiałam wziąść nospe to mnie przekonało do testowania i mam nadzieje że to będzie nasz cud bo jak mówią nadzieja umiera ostatnia póki nie ma okresu 😊
 
A gdzie tu jest powiedziane, że trzeba się golić [emoji85][emoji85][emoji85]
Wręcz higienicznie jest

Bardzo ładny

No ja tylko podcinam jak już albo trymerem, jak się goliłam to raz podrażnienia, dwa infekcje, non stop coś [emoji2368] jedynie jak wakacje i bikini to tak żeby mi tam z boku nic nie wychodziło, wiadomo [emoji1787]
 
Ja miałam w tym cyklu mało ale jak się kochaliśmy to chlupalo czyli był w środku głęboko a na zewnątrz nic
No to ja w środku raczej nie narzekam na suchość, ale kilka dziewczyn tu pisało ze tyle leci ze jedna to nawet podpaske musiała założyć, w u mnie to raczej jest widoczne po toalecie na papierze. Kupiłam ten wiesiołek, ale w tym cyklu już nie zdazylam brać bo za późno przyszedł, a można go tylko do owu, wiec stwierdziłam ze na przyszły miesiąc zacznę go brać 😁
 
U mnie 27dc niby @ za dwa dni ale myślę że się opóźni bo widziałam bo śluzie przezroczystym rozciągliwym ze był później niż apka pokazywała.. Teraz śluzu wodnistego jak na @ także w tym cyklu nici niestety.... 🙄 Jakie polecacie testy owu? Może jakiś sprawdzony link z testami.. Lepsze z neta czy z apteki?
 
No to ja w środku raczej nie narzekam na suchość, ale kilka dziewczyn tu pisało ze tyle leci ze jedna to nawet podpaske musiała założyć, w u mnie to raczej jest widoczne po toalecie na papierze. Kupiłam ten wiesiołek, ale w tym cyklu już nie zdazylam brać bo za późno przyszedł, a można go tylko do owu, wiec stwierdziłam ze na przyszły miesiąc zacznę go brać 😁
Jedną będzie miała w środku, inna na zew 🤷‍♀️ wszystko zależy od wieku6i fizjologi. Nie ma na to reguły, także się nie przejmuj 😏
 
No to ja w środku raczej nie narzekam na suchość, ale kilka dziewczyn tu pisało ze tyle leci ze jedna to nawet podpaske musiała założyć, w u mnie to raczej jest widoczne po toalecie na papierze. Kupiłam ten wiesiołek, ale w tym cyklu już nie zdazylam brać bo za późno przyszedł, a można go tylko do owu, wiec stwierdziłam ze na przyszły miesiąc zacznę go brać 😁
no ja tak mam, wlaśnie założyłam bo nie ma sensu wkładki zakładać ... ;/. 2-3 dni i spokój z tym będę miała :)
 
reklama
Do góry