reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Miałaś żywo czerwoną krew czy może podbarwiony tylko śluz?
Pytam bo u mnie wczoraj też coś tam poleciało a dzisiaj dopiero 25dc
U mnie występowało brązowawe plamienie, ale jednego dnia po toalecie na papierze miałam różowe zabrudzenie (bardzo blade, jakby różowa woda). Później się to nie powtórzyło. Ale z własnego przypadku podczas brązowe plamienia, myśląc ze to raczej początek okresu (chociaż nie było tego dużo) używałam tamponów... co prawda najmniejszych ale byliśmy na wakacjach, nad woda gdzie nie było wyjścia nie mieć z nią kontaktu wolałam się zabezpieczyć.. No i tak mnie męczyło przez 4-5 dni.. później zaczęło się plamienie ecru 😂😅 i tak coś się zadziało.. 😊
 
U mnie występowało brązowawe plamienie, ale jednego dnia po toalecie na papierze miałam różowe zabrudzenie (bardzo blade, jakby różowa woda). Później się to nie powtórzyło. Ale z własnego przypadku podczas brązowe plamienia, myśląc ze to raczej początek okresu (chociaż nie było tego dużo) używałam tamponów... co prawda najmniejszych ale byliśmy na wakacjach, nad woda gdzie nie było wyjścia nie mieć z nią kontaktu wolałam się zabezpieczyć.. No i tak mnie męczyło przez 4-5 dni.. później zaczęło się plamienie ecru 😂😅 i tak coś się zadziało.. 😊
U mnie też właśnie brązowe...
 
Matko nie bylo mnie od 18 a tu tyle stron jiz naskrobane..
Kochane miałam napisac jak po wizycie.. Oczysciłam się sama pieknie..Krwawienie już ustępuje,powiedział że może jeszcze jutro jakieś niedobitki..😉 na usg wszystko pieknie,czysto.. miesiączke powinnam dostać za mc i już bd mieli zielone światło🤗😉
 
reklama
Do góry