reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Kobietki mam pytanko odnośnie śluzu, wczoraj pojawił mi się ale bardzo malutko śluz (jaja kurzego) dzisiaj rano też malutko, i wieczorem ciut więcej ale też nie za dużo 🙄ten śluz oznacza że owu była czy dopiero będzie?? 🙈Nie wiem czy dzisiaj jeszcze się sexowac czy może lepiej jutro rano 🤔moja gin mówiła że u niektórych kobiet komórka jajowa żyje od 6 godz do max 24.Moze moja właśnie żyje krótko 🤔dlatego zajść nie mogę bo trafić nie można 😅będę wdzięczna za odpowiedź. Może któraś z Was wie co nieco o tym śluzie bo ja to zielona jestem 🤦‍♀️🤦‍♀️
 
reklama
Kobietki mam pytanko odnośnie śluzu, wczoraj pojawił mi się ale bardzo malutko śluz (jaja kurzego) dzisiaj rano też malutko, i wieczorem ciut więcej ale też nie za dużo 🙄ten śluz oznacza że owu była czy dopiero będzie?? 🙈Nie wiem czy dzisiaj jeszcze się sexowac czy może lepiej jutro rano 🤔moja gin mówiła że u niektórych kobiet komórka jajowa żyje od 6 godz do max 24.Moze moja właśnie żyje krótko 🤔dlatego zajść nie mogę bo trafić nie można 😅będę wdzięczna za odpowiedź. Może któraś z Was wie co nieco o tym śluzie bo ja to zielona jestem 🤦‍♀️🤦‍♀️
A jaka konsystencja?? Wszystko zależy od tego.
Jeśli jesteś w trakcie owulacji, w okolicy to działaj.
Czasem nie musisz mieć widocznego śluzu żeby owulacja była :)
 
Co to jest Castangus??
Jak działa castagnus? Lek reguluje przysadkę mózgową, która odpowiedzialna jest za wydzielanie hormonów w organizmie. Dzięki temu wpływa on bezpośrednio na cykl miesiączkowy, jak i samą owulację, ułatwiając kobietom zajście w planowaną ciążę.

Przy staraniach 4 lata temu też brałam :) ziołowy jest i bez recepty :)
 
Jak działa castagnus? Lek reguluje przysadkę mózgową, która odpowiedzialna jest za wydzielanie hormonów w organizmie. Dzięki temu wpływa on bezpośrednio na cykl miesiączkowy, jak i samą owulację, ułatwiając kobietom zajście w planowaną ciążę.

Przy staraniach 4 lata temu też brałam :) ziołowy jest i bez recepty :)
I też powinno się go stosować tylko 3 miesiące i należy zrobić przerwę... Z tego co mi powiedziała ginekolog 😁 mi osobiście nic nie dał 🤷‍♀️
 
reklama
Do góry