reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ja końca nie liczę 🙂
Tak sobie myślę, że bardzo się cieszę, że jestem na tym forum. Mam z kim pogadać, wyżalić się. Podniesiecie mnie na duchu. I wiem, że z tym wszystkim nie jestem sama😍😍 I myślę, że w końcu nam wszystkim się uda i będziemy cudownymi mamami!!
Oby Twe słowa stały się prorocze 😁🤞🤞🤞🤞🤞
 
reklama
Do dupy z tym wszystkim. Już nie wiem co robić. A miałyście laparoskopie? Mi usunęli teraz w maju torbiele z dwóch stron jajnikow. Ale żadnych hormonalnych badań ani leków nic.
 
Ja też zaczęłam z grubej rury 6 tabletek na dzień dobry 😁
+ Castangus biorę w tym cyklu
Testy , temperaturę od jutro będę mierzyć i zobaczymy co z tego wyjdzie 😂 może jakaś mieszkanka wybuchowa ;p

Dziewczyny jak liczcie koniec @ jak już jest na maxa czysto czy te ostatnie brudzenia to już koniec , tak się właśnie dziś zastanawiałam xD
Co to jest Castangus??
 
Wiecie co dziewczyny, padłam ze śmiechu, a więc podzielę się z Wami co by i Wam humor poprawić. Mówię koleżance o tym wiesiołku, wygoniła swojego M. do apteki, a on do Pani farmaceutki: poproszę olej z osiołka, koniecznie w kapsułkach 😂 no ponoć kobieta wyszła na zaplecze, nie wytrzymała 😂
 
reklama
Do góry