reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Tak pisałyśmy. Nie zrobią in vitro do póki ja nie będę ustabilizowana diabetologicznie a z tym jest duży problem. Nie ma nigdzie terminów albo nie przyjmują nowych pacjentek.

Tak jak @Magdusia88 kiedyś napisała że co raz mniej diabetologów a większe zapotrzebowanie jest na tych lekarzy.
Tak, ja czekałam na diabetologa ponad 2 miesiące, ale zanim na niego trafiłam to obdzwoniłam cały świat Hehe [emoji1787] I niestety niektóre praktyki lekarskie nie pofatygowały się nawet żeby odebrać telefon. A reszta odmówiła terminu.
Chociaż uważam, że 2 miesiące to niewiele, a lekarz mi się trafił świetny. Warto było czekać. I na kasę chorych.
W polsce trzeba czasem o wiele dłużej czekać.
 
reklama
Ja na szczęście pcos nie mam. Ostatni raz zostało to wykluczone w lipcu w tym roku. Ale za to mam niedoczynność hashimoto, epilepsja, guz w mózgu, duża IO i to też nie pomaga. Dlatego stwierdziłam że szkoda mi kolejnych lat na ciągle starania bez żadnego skutku i latanie po lekarzach. Trzeba zacząć w końcu żyć bo drugiego życia nie dostanę aby je przeżyć.
A powiedz mi masz amh w normie? Bo ja narazie się dowiedziałam że to amh u mnie to moze być właśnie pcos, no ale jak czytam o tych wszystkich objawach to prawie nic nie pasuje.
Kochana ja wierzę, że będziesz tulić swojego maluszka
 
A powiedz mi masz amh w normie? Bo ja narazie się dowiedziałam że to amh u mnie to moze być właśnie pcos, no ale jak czytam o tych wszystkich objawach to prawie nic nie pasuje.
Kochana ja wierzę, że będziesz tulić swojego maluszka

A tutaj nie jest decydujący obraz usg? Właściwie chyba kilka obrazów? Tak mi kiedyś lekarz tłumaczył,ale nie jestem pewna, ale na usg na pewno trzba się wybrać. ;)
 
Tak, ja czekałam na diabetologa ponad 2 miesiące, ale zanim na niego trafiłam to obdzwoniłam cały świat Hehe [emoji1787] I niestety niektóre praktyki lekarskie nie pofatygowały się nawet żeby odebrać telefon. A reszta odmówiła terminu.
Chociaż uważam, że 2 miesiące to niewiele, a lekarz mi się trafił świetny. Warto było czekać. I na kasę chorych.
W polsce trzeba czasem o wiele dłużej czekać.
Ja do teraz nie znalazłam diabetologa. To jest koszmar. Pójdę do innego lekarza rodzinnego i może on da mi skierowanie na skontrolowanie krzywych żeby zobaczyć czy te cukry i insulina spadła i czy spadł trochę wskaźnik homa bo w zeszłym roku miałam 6.2 także sporo sporo za duże.
 
A powiedz mi masz amh w normie? Bo ja narazie się dowiedziałam że to amh u mnie to moze być właśnie pcos, no ale jak czytam o tych wszystkich objawach to prawie nic nie pasuje.
Kochana ja wierzę, że będziesz tulić swojego maluszka
AMH mam wzorowe bo 1.34 u mnie nic nie wskazuje na pcos ani badania ani obraz usg. Więc na 100% tego nie mam.
 
Co do mierzenia temperatur - wczoraj przyszedł mi termometr i dzisiaj rano przed wstaniem z łóżka zmierzyłam z ciekawości pierwszy raz i tempka 36,34-36,41 (dwa razy mierzyłam)..
Przeglądałam wykresy innych dziewczyn i to chyba mało.. jak na parę dni przed okresem - dziś 29dc, za jakieś 3 dni powinna być @.. każdy mam jakieś 36,7-36,9 a w ciąży to w ogóle rośnie [emoji26]
Nie, nie... Musisz mierzyć cały cykl aby mieć swoj wykres. Ja rano przy progu 23 miałam 36,56 z tym że prawie cały cykl przed owu miałam temp średnio 36,14,a nawet 35,94. A na ovufriend widziałam wykresy dziewczyn właśnie z taką niska tempka na początku ciąży, póki nie ma @ jest szansa. A pomiar liczy się pierwszy do wykresu
 
Tylko jak go do tego namówić [emoji17]nie miałam robionej drożności raz nawet podsunelam taki pomysł lekarzowi co skwitował " narazie działać działać i zobaczymy ".
Ty sie badasz on tez pwinien.
Widzisz moja lekarka pwiedziala ze nie poda mi żadnych „wapomagaczy” jeżeli ja nie zrobię drożności a maz seminogramu , bo taka stymulacja nie pozostaje bez echa jeżeli chodzi o kobietę i jest bezsensowna jeżeli plemnik z komórka nie maja sie szans spotkać...
 
reklama
Do góry