reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Hej dziękuję kochana za to co napisałaś, jedynie sprostuję że to 7 lat stara się @mloda1994, ja dopiero pół roku ale już dostaje na głowę, dlatego jej napisałam że to niewyobrażalnie długo [emoji22]
Ja też chcę tak odpuścić i skupić się na pracy, tylko chciałabym zmienić formę zatrudnienia na b2b i zmienić pracodawcę ale to nie jest dobry pomysł jeśli planuje się ciążę.. i tkwię w takim zawieszeniu, ani ciąży ani rozwoju w pracy bo może zaraz będę w ciąży a głupio tak zmieniać pracę i zaraz zaciążyć [emoji23] i tak się kręcę jak chomik w kołowrotku.
Ja tak samo myślałam i tak mi minęło 15 miesięcy, ani nowej pracy ani ciąży, w tym miesiącu wysłałam swoją pierwszą cv, mi już się w głowie krwsi od tego kolowrotku😉 zawsze mówiłam, ok jak się nie uda, zmieniam pracę, a później okres przyszedł i znowu to samo, miałam już 3 okazję żeby zmienić pracę na lepszą, ale też należę do osób które przejmują się takimi sprawami, nowa praca i zaraz ciąża😒
 

Załączniki

  • IMG_20200903_174741.jpg
    IMG_20200903_174741.jpg
    124,2 KB · Wyświetleń: 61
reklama
Do góry