reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Nie, nie... Musisz mierzyć cały cykl aby mieć swoj wykres. Ja rano przy progu 23 miałam 36,56 z tym że prawie cały cykl przed owu miałam temp średnio 36,14,a nawet 35,94. A na ovufriend widziałam wykresy dziewczyn właśnie z taką niska tempka na początku ciąży, póki nie ma @ jest szansa. A pomiar liczy się pierwszy do wykresu

Trochę mnie pocieszyłaś, może ja jestem z tych niskich bazowych tempek, dopiero jak cały cykl pomierzę to będę wiedzieć [emoji16]
 
Ja tak samo myślałam i tak mi minęło 15 miesięcy, ani nowej pracy ani ciąży, w tym miesiącu wysłałam swoją pierwszą cv, mi już się w głowie krwsi od tego kolowrotku[emoji6] zawsze mówiłam, ok jak się nie uda, zmieniam pracę, a później okres przyszedł i znowu to samo, miałam już 3 okazję żeby zmienić pracę na lepszą, ale też należę do osób które przejmują się takimi sprawami, nowa praca i zaraz ciąża[emoji19]

No właśnie.. pewnie jakbym zmieniła prace to jak na złość bym szybko zaszła hehe :p może to jest sposób żeby podejść swoją psychikę [emoji23]
 
Trochę mnie pocieszyłaś, może ja jestem z tych niskich bazowych tempek, dopiero jak cały cykl pomierzę to będę wiedzieć [emoji16]
A i dodam, że moja mama całe życie ma temp ok 35,9 czasami trochę powyżej 36. Urodziła nas 3 i nie miała problemów z zajściem w ciążę. Z moją siostrą miała trochę przebojów, bo okres miała normalnie, temp trochę podwyższoną a o ciąży dowiedziała się w 4 miesiącu, do tego lekarz najpierw mówił że bliźniaki, pozniej że tylko jedno dziecko, mama do teraz niewie czy było w końcu to drugie dziecko czy nie🤷‍♀️
 
Ja wczoraj robiłam AMH w Diagnostyce zobaczymy czy później będą wyniki.Trochę się boje że coś będzie nie tak , ale muszę sprawdzić . Jakoś w tym cyklu jestem zrezygnowana , mam jakiegoś doła i nie wiem czy się starać czy odpuścić.

Nie ma co się załamywać, ja bym starań nie przerywała a może się trafi ;) Ja jestem przed @ i też raczej nie sądze żeby się udało,ale trzeba walczyć co zrobić. Pewnie jak przyjdzie małpa to będę mniejsza optymistką :p
 
Psychika swoje robi jednak naprawdę ciezko nastawić się że odpuszczam.
Chyba musi samo przyjść takie zrezygnowanie. Ja wiele razy powtarzałam koleżanka które się starały zeby wyluzowaly a jak przyszła moja kolej ,poronienia to tak się nakrecalam że wszystko mi się nie udawało...
Ja w pierwszym roku starań o 2dziecko to wariowałam praktycznie co miesiąc test obserwowałam swoj organizm jak nigdy w życiu.. Czasami wmawiałam sobie objawy ciąży.. I zawsze przychodziło rozczarowanie 😔mój P pocieszał mnie zawsze.. Mówił może jeszcze się uda. Drugi rok bardziej na spokojnie, a w trzecim roku praktycznie odpuściłam sobie.. Za dużo to mnie nerwów i stresu kosztowało.. Teraz znów pojawiła się nadzieja odkąd zmieniłam gin. Niby mój problem to owulacja.. Ale tak się zastanawiam czy faktycznie przez 3 lata nie miałam owulacji 🤔🤔
Hej dziękuję kochana za to co napisałaś, jedynie sprostuję że to 7 lat stara się @mloda1994, ja dopiero pół roku ale już dostaje na głowę, dlatego jej napisałam że to niewyobrażalnie długo [emoji22]
Ja też chcę tak odpuścić i skupić się na pracy, tylko chciałabym zmienić formę zatrudnienia na b2b i zmienić pracodawcę ale to nie jest dobry pomysł jeśli planuje się ciążę.. i tkwię w takim zawieszeniu, ani ciąży ani rozwoju w pracy bo może zaraz będę w ciąży a głupio tak zmieniać pracę i zaraz zaciążyć [emoji23] i tak się kręcę jak chomik w kołowrotku.
O jej przepraszam jestem pierwszy raz na takim forum i mogę czasem się pomylić z odpowiedziami co do kogo 🙈🙈muszę go dobrze obcykać 🤣
Hej dziękuję kochana za to co napisałaś, jedynie sprostuję że to 7 lat stara się @mloda1994, ja dopiero pół roku ale już dostaje na głowę, dlatego jej napisałam że to niewyobrażalnie długo [emoji22]
Ja też chcę tak odpuścić i skupić się na pracy, tylko chciałabym zmienić formę zatrudnienia na b2b i zmienić pracodawcę ale to nie jest dobry pomysł jeśli planuje się ciążę.. i tkwię w takim zawieszeniu, ani ciąży ani rozwoju w pracy bo może zaraz będę w ciąży a głupio tak zmieniać pracę i zaraz zaciążyć [emoji23] i tak się kręcę jak chomik w kołowrotku.
O jej przepraszam jestem pierwszy raz na takim forum jeszcze nie łapie do końca gdzie co nacisnąć żeby dać odpowiedź 🙈🙈
 
reklama
Cześć dziewczyny. A ja @ jeszcze nie mam, ale mam 3 różne aplikacje i wg jednej mam już 2 dni opóźnienia, wg drugiej powinna być dzisiaj a wg trzeciej jutro. Więc czekam do końca tygodnia i wtedy w sobotę będę testować gdyby nie przyszła. Ale myślę że właśnie jutro zawita, bo brzuch już boli jak na @, piersi urosły i są bardzo takie tkliwe, najbardziej bolą mnie od strony pach. To są takie moje typowe objawy przed @, chociaż piersi nigdy aż tak nie bolały, no ale różnie się dzieje. Oprócz tego mam bóle krzyża, ale to już od jakiegoś czasu no i ciągną mnie pachwiny. Obawiam się, że mogły się jakieś torbiele zrobić :( ale na razie czekam :)
 
Do góry