reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Laski biorę się za badania. Powiedzcie mi jakie zrobić i kiedy?? Pewnie wszystkie zrobię prywatnie. Kiedyś robiłam tarczycowe ale chcę też powtórzyć. I jakie ma zrobić mąż? I średni koszt? W 500 zł się zamknie czy więcej?
Ja za badania zapłaciłam około 1 tys . Oprócz estradiolu, LH , TSH ,Androstendion miałam też rozyczke, toxo, hsv . Antykoagulant toczeniowy ,ANA i pc kardiolipinowe .
Ale to tylko moje
 
reklama
Ile po drugiej ciąży zaszłas w ciążę ? Z tego co wiem to po cc 2 lata najlepiej odczekać. Ja też jestem po cc, niestety nie udało się urodzić naturalnie chociaż bardo chciałam.. łożysko zaczęło się odklejać podczas porodu i szybko na cc..
Hej, podczytuje Was dziewczyny z sentymentu do wątku staraczkowego i wpadam z radą - jeśli jesteś po cięciu to odczekaj do kolejnej ciąży „przepisowe” minimum 12 miesięcy.
Ja jestem po dwóch cięciach (9 lat i 2 lata temu), blizna kontrolowana przez gina, zielone światło po 1,5 roku, teraz jestem w 30 tc i niestety od dwóch tygodni leżę [emoji853] Blizna mimo, że miała ponad 15 mm to w ciągu ostatniego 1,5 miesiąca się rozciągnęła i w tej chwili ma 4 mm grubości co grozi rozejściem. Oczywiście nie jest to reguła, ale dmuchajcie na zimne bo może być różnie [emoji6]
 
Laski biorę się za badania. Powiedzcie mi jakie zrobić i kiedy?? Pewnie wszystkie zrobię prywatnie. Kiedyś robiłam tarczycowe ale chcę też powtórzyć. I jakie ma zrobić mąż? I średni koszt? W 500 zł się zamknie czy więcej?

2-5dc prolaktyna, lh, fsh, amh,

Tarczyca plus przeciwciała obojętnie kiedy tj. Tsh, ft3, ft4 anty tg i anty tpo
Wirusowki toxoplazmoza, cytomegalia, chlamydia
Zrob też poziom Wit d
 
Dziewczyny milej niedzieli 😉
Ja nadal czekam na @, jest 26dc, ostatnie cykle były 25dniowe nawet raz 23 a tu dziś cisza, nawet nie mam podbarwionego sluzu zero plamien 🤔 oby już przyszła @ bo chce zacząć nowy cykl..
Od wczoraj piję Inofem w sumie na własną rękę 🙄
Myślicie, że warto zasugerować lekarzowi zwiększenie wartości pregnylu? Z 5000 na 10000? Oburzy się? Kurcze, bo chyba za słabo działa ta dawka... Albo nie jest mi dane być mamą po raz drugi.. Tylko w sumie dla mojego K. to byłby pierwszy raz, to tak jakby byłby nasz pierwszy berbeć 😔 po 9 latach nie myślałam, że będzie tak trudno...

Edit:
@KiedyPytam gdzie ty nam zniknęłaś? Co u ciebie?
 
Hej, podczytuje Was dziewczyny z sentymentu do wątku staraczkowego i wpadam z radą - jeśli jesteś po cięciu to odczekaj do kolejnej ciąży „przepisowe” minimum 12 miesięcy.
Ja jestem po dwóch cięciach (9 lat i 2 lata temu), blizna kontrolowana przez gina, zielone światło po 1,5 roku, teraz jestem w 30 tc i niestety od dwóch tygodni leżę 🙁 Blizna mimo, że miała ponad 15 mm to w ciągu ostatniego 1,5 miesiąca się rozciągnęła i w tej chwili ma 4 mm grubości co grozi rozejściem. Oczywiście nie jest to reguła, ale dmuchajcie na zimne bo może być różnie 😉
U mnie 12 mc minie 6 stycznia :p i właśnie tylko to i onkogenne wirusy stoją mi na drodze do szczęścia. Ale już bym chciała chociaż się starać xd człowiek se pobzyka to jest bardziej zadowolony. Nikt nie mówi że poraz kolejny znajdę w pierwszym cyklu starań 😊
 
U mnie od środka niby już ładnie... Ale gin dmucha na zimne i teoretycznie przy tej cyto też mogę zajść ale też w razie czego kazał mi poczekać jeszcze bo w ciąży przez hormony może wyjść cytologia nawet pozornie gorsza i po co mi stres. Już nie mówię co by było gdygy faktycznie się zaczęła kiepścic. Ahh xd jak ja nie lubię czekać.
 
reklama
Do góry