reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Hej dziewczyny! Dołączam do Was, ponieważ z mężem staramy się o dzidziusia :) mamy jeden nieudany cykl za sobą, ale nie wiem czy to z powodu braku owulacji czy coś innego się zadziało. Miałam tydzień przed okresem plamienia różowawe, miesiączki prawie wcale nie miałam, ale niedawna wizyta u gina wykluczyła ciążę. Jednak ginka ucieszyła mnie wiadomością że w jednym jajniku jest pęcherzyk dominujący który miał wtedy 12mm, to był 9dc. Robiłam testy owu i pozytywny wyszedł mi w 13dc, co wyliczenia ginki to potwierdzają. Teraz jestem w 16dc i muszę niestety cierpliwie czekać. Cykle mam 28 dniowe. Trzymam kciuki za wszystkie staraczki!
Trzymamy kciuki, abyś tylko na czas oczekiwania na test ciążowy u nas zawitała :)
Na pewno się uda :) ja też czekam, jeszcze tydzień. Dziś 23 dc :)
 
reklama
Ale produkujecie dużo 😁 zanim nadrobię jedno i już coś chce napisać to na produkujecie drugie tyle i gubię myśl i już nic nie pisze 😅 co do tych domowych testów z krwi to z miesiąc temu któraś dziewczyna wrzucała zdjęcie i niby piękne 2 kreski były a beta w labo negatywna 🤷‍♀️ więc chyba nie ma co im ufać bo to jakieś badziewiaki.
U mnie 8dc, wczoraj koniec małpy więc czas się zabierać do roboty 😁 na szczęście do czwartku urlopujemy się z mężem i psem nad morzem więc i humor lepszy :) choć tyle człowiek żre, że chyba przytyje z 5kg 🤣wysyłam Wam dużo słońca i pozytywnych fluidów 😍
gdzie to macie dziś taka piękna pogodę? My z psem w Rowach i leje cały dzień 😂 11dc, walczymy 😁
 
Hej, podczytuje Was dziewczyny z sentymentu do wątku staraczkowego i wpadam z radą - jeśli jesteś po cięciu to odczekaj do kolejnej ciąży „przepisowe” minimum 12 miesięcy.
Ja jestem po dwóch cięciach (9 lat i 2 lata temu), blizna kontrolowana przez gina, zielone światło po 1,5 roku, teraz jestem w 30 tc i niestety od dwóch tygodni leżę 🙁 Blizna mimo, że miała ponad 15 mm to w ciągu ostatniego 1,5 miesiąca się rozciągnęła i w tej chwili ma 4 mm grubości co grozi rozejściem. Oczywiście nie jest to reguła, ale dmuchajcie na zimne bo może być różnie 😉
Popieram 👏 Jestem po 3 cesarkach i myślę, że 12 mcy to też krótko. Min.2, 3 lata.
 
Dziewczyny milej niedzieli 😉
Ja nadal czekam na @, jest 26dc, ostatnie cykle były 25dniowe nawet raz 23 a tu dziś cisza, nawet nie mam podbarwionego sluzu zero plamien 🤔 oby już przyszła @ bo chce zacząć nowy cykl..
Od wczoraj piję Inofem w sumie na własną rękę 🙄
Myślicie, że warto zasugerować lekarzowi zwiększenie wartości pregnylu? Z 5000 na 10000? Oburzy się? Kurcze, bo chyba za słabo działa ta dawka... Albo nie jest mi dane być mamą po raz drugi.. Tylko w sumie dla mojego K. to byłby pierwszy raz, to tak jakby byłby nasz pierwszy berbeć 😔 po 9 latach nie myślałam, że będzie tak trudno...

Edit:
@KiedyPytam gdzie ty nam zniknęłaś? Co u ciebie?
Ja też czekam, to już 30 dc i nadal nie ma :-(
Też chciałabym już zacząć nowy cykl, a tak nie wiem.
 
Hej, u mnie 11dc. Krwawienie po ciąży biochemicznej czy tam poronieniu trwało 6 dni (miesiączka normalnie 4-5 dni) i było więcej skrzepów. Nie powtórzyłam już bety po krwawieniu, ale test o czułości 10 bialutki. We wtorek idę do gina (13 dc) żeby podejrzeć czy pęcherzyk rośnie, na razie testy owu negatywne. Miałam przeprowadzkę, więc czas bardzo szybko mi zleciał, może tak miało być żebym w tej ciąży nie była, bo jednak to jest fizycznie bardzo ciężka praca, a nie chciałabym mówić osobom które nam pomagały, że jestem w ciąży.
 
U nas też cały dzień leje, okolice Nowego Sącza [emoji16] 17dc i czekamy na testowanie [emoji12]
U nas dziś w Wielkopolsce słonecznie i ok 23 stopni :) za to cały tydzień padał deszcz :) mojemu synkowi odpowiadalo bo były kaluze, codziennie po przedszkolu spacer. A dziś to ja go wyciągam na plac zabaw i do tej pory jeszcze nie poszedł :)
 
reklama
Do góry