reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Brak mi słów na twój komentarz...
Jakie ala pytanie? Nie twierdzę na 100% , że jestem w ciąży.
I burczeć będę kiedy będę miała na to ochotę ;-)
Po to jest forum, żeby ze sobą "dywagować" a nie siedzieć cicho z "podkulonym ogonkiem"

Forum nie jest po to aby buczeć czy wylewać frustrację na innych użytkownikach,patrząc po Twoich ostatnich komentarzach wszystko wiesz i nie przyjmujesz do wiadomości zdania innych np apropo swoich testów,no to po co pytasz? Zeby sobie pobuczec dalej?:) To polecam isc potłuc kotlety jak nerwy się pojawiaja:) i forum jest do rozmowy owszem, ale nie gdy robi się ona juz chamska jednostronnie i atakujaca :).Nie będę tej bezsensownej sprzeczki rozwijać bo nie chodzi tu o to żeby się kłócić. Nie mniej kazda dziewczyna tu jest po to żeby pomóc drugiej, doradzać,wysłuchać, czy najzwyczajniej w świecie pogadac. Nikt tu na siebie nie "buczy" bo ma taki kaprys i myślę, że takiego zachowania nikt tu nie chce :) of kors, nie czepiam się- po prostu czytając Twoje wczorajsze komentarze wyczułam nie male ataki w stronę koleżanki ktora chciala tylko pomoc swoja opinia:) Życzę Ci i Twojej intuicji nieomylności, dwóch kreseczek i nudnego roku. Jak tam sobie dalej chcesz ciągnąć te oznaczanie mnie i kłócenie to sobie daruj bo juz nie bede sie dalej w to bawić.Pozdrawiam cieplutko i miłej niedzieli :)
 
reklama
Idzie się przyzwyczaić:) damy radę, ja najpierw psikłam octanisepte i wbijałam Igłe . Teraz wiem że warto jeszcze przytrzymac wacikiem żeby nie było siniaka:)


Mój nawet nie chciał patrzeć jak to robiłam :) to teraz też nie będzie patrzyl. Eh trzeba będzie dac radę:)

A może zrób w terminie @ test z moczu i wtedy ewentualnie na betę. Myślę że jak poczekasz do terminu @ nie będzie jeszcze za późno.

Ja też słyszałam że nie będę miała problemu z zajściem Ale z utrzymaniem. Dlatego komplet leków mam już wykupione i czekają w szafce na pozytywny test :)
Wewnętrznie czuje że Ci się udało:)
Jestem dwa dni po terminie miesiączki ;-)
 
Dzień dobry w drugim dniu 5 cyklu nie starań po porodzie. 😀 puki co humor mam szampański. Krew ze mnie leci jak u rzeźnika. Wczoraj wybralam ostatni czopek na hemoroidy. Jak ja się cieszę że nie muszę już sobie nic wkładać w tyłek. I cóż nadal nie cierpliwie czekam aż mi się ginekolodzy łaskawie pozwolą starać po cc i cytologia wróci do normy. Ojjj do grudniu nie wysiedze. Już w listopadzie będę truć im dupe. 😀
 
Laski biorę się za badania. Powiedzcie mi jakie zrobić i kiedy?? Pewnie wszystkie zrobię prywatnie. Kiedyś robiłam tarczycowe ale chcę też powtórzyć. I jakie ma zrobić mąż? I średni koszt? W 500 zł się zamknie czy więcej?
 
Laski biorę się za badania. Powiedzcie mi jakie zrobić i kiedy?? Pewnie wszystkie zrobię prywatnie. Kiedyś robiłam tarczycowe ale chcę też powtórzyć. I jakie ma zrobić mąż? I średni koszt? W 500 zł się zamknie czy więcej?
Między 2 a 5 dc najlepiej , lh fsh estradiol SHBG testosteron androstendion dhea, prl

Obojętnie kiedy tsh ft3 ft4 anty tpo anty tg

A mąż też hormony lh fsh testosteron PRL również tsh ft3 ft4 anty tpo i anty tg i ewentualnie jeszcze cukry na czczo i po obciążeniu ty i mąż żeby wykluczyć problemy z cukrami.
 
reklama
Dzień dobry w drugim dniu 5 cyklu nie starań po porodzie. 😀 puki co humor mam szampański. Krew ze mnie leci jak u rzeźnika. Wczoraj wybralam ostatni czopek na hemoroidy. Jak ja się cieszę że nie muszę już sobie nic wkładać w tyłek. I cóż nadal nie cierpliwie czekam aż mi się ginekolodzy łaskawie pozwolą starać po cc i cytologia wróci do normy. Ojjj do grudniu nie wysiedze. Już w listopadzie będę truć im dupe. 😀
Hej, podczytuje Was dziewczyny z sentymentu do wątku staraczkowego i wpadam z radą - jeśli jesteś po cięciu to odczekaj do kolejnej ciąży „przepisowe” minimum 12 miesięcy.
Ja jestem po dwóch cięciach (9 lat i 2 lata temu), blizna kontrolowana przez gina, zielone światło po 1,5 roku, teraz jestem w 30 tc i niestety od dwóch tygodni leżę 🙁 Blizna mimo, że miała ponad 15 mm to w ciągu ostatniego 1,5 miesiąca się rozciągnęła i w tej chwili ma 4 mm grubości co grozi rozejściem. Oczywiście nie jest to reguła, ale dmuchajcie na zimne bo może być różnie 😉
 
Do góry