reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

zgadza się! My dopiero zaczęliśmy starania, ale równie dobrze moglibyśmy starać się już od lat i nikt nie pomyśli przed zadaniem takiego pytania ile ono może przykrości sprawić. Nie wszystkim przychodzi to tak łatwo niestety ☺
Ostatnio znajomy nam powiedział , że piękną mamy córkę i żebyśmy zrobili kolejne dzieci.
I trochę zrobiło mi się przykro :-(
 
reklama
Hej dziewczyny [emoji3059] i ja postanowiłam że do Was dołączę. Jesteśmy w trakcie pierwszego cyklu starań. Ostatnie przytulanki były wczoraj a w sobotę aplikacja pokazuje mi owulacje, tak więc niskie szanse na ciążę w tym miesiącu ale to wszystko z powodu wyjazdu męża [emoji53] jakaś tam cicha nadzieja jest ze może akurat [emoji120] trzymam dziewczyny za Was równie mocno kciuki, lubię patrzeć na te pozytywne testy [emoji16][emoji3590]
 
Właśnie ja tez byłam dzisiaj na urodzinach u szwagierki i tez proponowali, ale miałam wymówkę, bo kierowcą byłam :D faktycznie te cykle to porażka, fajnie by było taki mieć 28, a nie dzisiaj 33 i cisza , tylko nerwy mam i piersi zaczynają boleć :/
A testowalas ? Ja jutro chyba z rana zatestuje jeszcze.
A dlaczego masz wyrzuty? Bo napisałaś się wina? Korzystaj! A poza tym nawet jak jesteś w ciąży to w pierwszym tygodniach zarodek jest chroniony. Mnóstwo kobiet imprezuje w pierwszych dwóch mcach ciąży, bo nawet nie że w niej jest.
Głowa do góry! ;-)
P.s idę się napić winka, uwielbiam ❤ I dopóki nie potwierdzę ciąży to nie zamierzam z niego zrezygnować.
Też się będę tego trzymac, choć alkohol ograniczam też przez dietę i bromergon bo biorę go przed spaniem, a po większej ilości alko nie bardzo go brać raczej 🤪
 
Dziewczyny z jakiej aplikacji kalendarzyka korzystacie na tel? Która najlepiej wylicza wam owulacje i dni płodne? Ja mam "mój kalendarzyk" a druga to flo i mam różnice aż 3 dni przesunięcia a dane te same
 
Dziewczyny z jakiej aplikacji kalendarzyka korzystacie na tel? Która najlepiej wylicza wam owulacje i dni płodne? Ja mam "mój kalendarzyk" a druga to flo i mam różnice aż 3 dni przesunięcia a dane te same
Mam te same aplikacje i również mam 3 dni przesunięcia pomiędzy. Jeżeli chodzi o dni płodne i owulację to staramy się jak i jedna i druga pokazuje, ale że mam to szczęście i czuję owulację (tylko nie wiem czy przed/ w trakcie/ po) to mogę powiedzieć że u mnie flo jest bliżej a i @ zawsze zgodnie z nią dostaje.
Oprócz tego gratuluję wszystkim, którym pokazały się dwie kreski lub piękne zdjęcia USG 😘
 
reklama
Trzymam kciuki za wszystkie testujące dziś, dawajcie znać :)

ja będę testować jeśli małpa nie przyjdzie to ok 14 września, ktoś jeszcze? ;)

@margaretka89 to dobrze, bo czasami od googlowania wyników czy objawów to można się wpędzić w depresje wiem coś o tym 🤦‍♀️
Jeżeli jakimś cudem nie przyjdzie @ to ja będę testować ok. 11 września :)
 
Do góry