reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Dziewczyny z jakiej aplikacji kalendarzyka korzystacie na tel? Która najlepiej wylicza wam owulacje i dni płodne? Ja mam "mój kalendarzyk" a druga to flo i mam różnice aż 3 dni przesunięcia a dane te same
Ja mam apke flo ale nigdy się nie zgadza. Ale ja należę do dziewczyn które mają mega nieregularne cykle więc przy takich cyklach apka nie sprawdza się w ogóle.
 
reklama
Ostatnio znajomy nam powiedział , że piękną mamy córkę i żebyśmy zrobili kolejne dzieci.
I trochę zrobiło mi się przykro :-(
u mnie w pracy ciagle słyszę „kiedy, na co czekasz, czas ucieka” aż w końcu kiedyś wypaliłem ze może się zastanowią dwa razy zanim znowu mnie o to zapytają, bo może się staramy od dłuższego czasu i niestety nie możemy. I głupie hasła się skończyły 😁 może wtedy nie była to prawda, ale nigdy nie wiadomo. Znam wokół siebie osoby które poroniły 3 razy zanim się udało, albo i takich którzy starali się od 8 lat i nic. Ludzie niestety nie myślą o tym, ze ktoś może o tym marzyć, starać się, leczyć i wciąż nic.
 
Hej dziewczyny [emoji3059] i ja postanowiłam że do Was dołączę. Jesteśmy w trakcie pierwszego cyklu starań. Ostatnie przytulanki były wczoraj a w sobotę aplikacja pokazuje mi owulacje, tak więc niskie szanse na ciążę w tym miesiącu ale to wszystko z powodu wyjazdu męża [emoji53] jakaś tam cicha nadzieja jest ze może akurat [emoji120] trzymam dziewczyny za Was równie mocno kciuki, lubię patrzeć na te pozytywne testy [emoji16][emoji3590]
Witaj! My w sierpniu zaczęliśmy starania, ale one tez były spalone 😁 we wrześniu pierwsze prawdziwe podejście, jestem w 5 dc obecnie 😁 trzymam za Ciebie kciuki! Obyś długo tu nie zabawiła!
 
Dziękuję Chociaż myślę że do października tutaj zostanę [emoji28] dopiero we wrześniu wyjazdy męża pokrywają się z moimi dniami płodnymi i owulacja więc myślę że wtedy można szaleć [emoji16]
Witaj! My w sierpniu zaczęliśmy starania, ale one tez były spalone [emoji16] we wrześniu pierwsze prawdziwe podejście, jestem w 5 dc obecnie [emoji16] trzymam za Ciebie kciuki! Obyś długo tu nie zabawiła!
 
Proszę powiedzcie mi, że nie jest tak tragicznie jak mi się wydaje bo się załamuje.... 😞😞😞 Co z tym da się zrobić?
Nie znam sie na tym za bardzo, ale polecam zrobic po kilku dniach ponowne badanie. Maz niech będzie bez alkoholu bez papierosów itp.
u nas pierwsze badanie morfologia 2%, żywotność poniżej normy.
po 10 dniach morfologia 3 % a żywotność powyżej normy. Wg lekarza od niepłodności to wyniki klinicznie b.Dobre.
mnie załamuj sie
 
reklama
Do góry