reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Dziewczyny zrobilam test..10dpo ogolnie biel
Ale jak wzielam pod swiatlo tp co tam widac...to sie liczy czy to wada fabryczna?
Możesz zrobić zdjęcie czy nic nie będzie widać. Ja 10 dp miałam taki Cię że tu niektóre dziewczyny mówiły że.nic nie widzą.
 
Dziewczyny zrobilam test..10dpo ogolnie biel
Ale jak wzielam pod swiatlo tp co tam widac...to sie liczy czy to wada fabryczna?
Testów się nie sprawdza pod światło.
 

Załączniki

  • 20200825_071157.jpg
    20200825_071157.jpg
    431 KB · Wyświetleń: 103
Wiem ze sie nie sprawdza,ale kusi...nie chce sie nakrecac ale cos tam widze:(
Jeżeli widzisz w ciągu tych 5 minut to moim zdaniem cos jest na rzeczy. Bo po czasie to wiadomo że może być fabryczny albo odbarwienie jakieś. Ja trzymam kciuki żeby jutro albo w środę była bezdyskusyjna kreska !😍
 
reklama
Do góry