reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Dla pewności zrobiłam jeszcze jeden i wygląda tak jak na zdjęciu. Na żywo kreseczka widoczna gołym okiem- wczoraj robiłam taki sam test ( tak wiem, 2 dziennie to głupota xd) i tej kreseczki nie było. Nadzieja jest, zapas kolejnych 20 testów będzie jutro ;)
 

Załączniki

  • 20200825_075433.jpg
    20200825_075433.jpg
    575,8 KB · Wyświetleń: 110
Dla pewności zrobiłam jeszcze jeden i wygląda tak jak na zdjęciu. Na żywo kreseczka widoczna gołym okiem- wczoraj robiłam taki sam test ( tak wiem, 2 dziennie to głupota xd) i tej kreseczki nie było. Nadzieja jest, zapas kolejnych 20 testów będzie jutro ;)
Ten test już bielszy być nie może niestety.
 
Ja jutro termin @. Jeśli nie przyjdzie testuje w czwartek. Cykle 28 dni, owulacja według apki 11.09 ale była najprawdopodobniej 14.08.
Nie nastawiam się..
 
reklama
Do góry