reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Nic nie widać, albo za wcześnie albo pozamaciczna. Kazał powtórzyć betę.. :(
Nic nie widać, bo beta za mała. 1000 to jest minimalny próg, ale musi być super sprzęt. Dodatkowo ja np. mam tyłozgięcie macicy i musiałam podłożyć ręce pod pupę i unieść biodra żeby wczesną ciążę (nawet już z zarodkiem) można było znaleźć. Idź kochana do innego lekarza z lepszym sprzętem :) Powtarzanie bety nie ma sensu.
 
reklama
Witaj pewnie że przyjmujemy 😁 ja też staram się o drugie ,mam już syna (7lat) i też myślałam że będzie jak za pierwszym razem .Niestety mam już za sobą poronienie zatrzymane (10 tyg) i wyszło przy badaniach że mam Hashimoto. Mi też kończy się 4 cykl .Zobaczymy co będzie .Mam nadzieję że nam wszystkim szybko się uda zajść w ciążę.😘
 
Dziewczyny wiem na czym stoję, jest za późno. Nawet jakby beta wzrastała minimum 66 % to dziś powinna być powyżej 1000.
Tak jak napisałam, 1000 to jest minimalny prog widoczności przy SUPERANCKIM sprzęcie. Nie każdy gabinet taki ma. Dodatkowo możesz mieć gdzieś skrzywienie szyjki macicy, niekoniecznie tyłozgięcie, i bez uniesienia bioder nic nie będzie widać...
 
Nic nie widać, bo beta za mała. 1000 to jest minimalny próg, ale musi być super sprzęt. Dodatkowo ja np. mam tyłozgięcie macicy i musiałam podłożyć ręce pod pupę i unieść biodra żeby wczesną ciążę (nawet już z zarodkiem) można było znaleźć. Idź kochana do innego lekarza z lepszym sprzętem :) Powtarzanie bety nie ma sensu.
Kochana, ale jak znaleźć lekarza z lepszym sprzętem 🤣 to jest naprawdę dobry lekarz, ale tak mnie zestresował. Uspokajał, że może być wczesna ciąża, ale dobrze wiedział kiedy miałam @ i jakie mam cykle.. Ehh
 
Witaj pewnie że przyjmujemy 😁 ja też staram się o drugie ,mam już syna (7lat) i też myślałam że będzie jak za pierwszym razem .Niestety mam już za sobą poronienie zatrzymane (10 tyg) i wyszło przy badaniach że mam Hashimoto. Mi też kończy się 4 cykl .Zobaczymy co będzie .Mam nadzieję że nam wszystkim szybko się uda zajść w ciążę.😘
Tez mam hashimoto ale to juz żyje z tym Ok 20 lat , czyli jakby od zawsze. Oprócz tego robiłam sono hsg i niby jajniki drożne ale niestety kontrast przechodził z oporami i tu lekarz z kliniki powiedział ze może byc problem z ciąża grozi to tym ze jest duże prawdopodobieństwo CP maz ma wyniki w granicach normy.
teraz czekam na okres ide na badania hormonów i zobaczymy co dalej ...
 
Kochana, ale jak znaleźć lekarza z lepszym sprzętem 🤣 to jest naprawdę dobry lekarz, ale tak mnie zestresował. Uspokajał, że może być wczesna ciąża, ale dobrze wiedział kiedy miałam @ i jakie mam cykle.. Ehh
Najlepiej dobry, znany gabinet prywatny. Przychodni większa tak właściwie. W Waw bym Ci poleciła, ale nie wiem czy jesteś ze stolicy? W takich prywatnych lepszych przychodniach mają zazwyczaj dobre sprzęty. Spójrz czy mają w ofercie USG 3D/4D - u mnie mają i na tych sprzętach robią zwykłe wizyty. A mimo to jeszcze do 8 tc musiałam podkładać ręce pod pupę i unosić biodra żeby USG znalazło pęcherzyk i zarodek :) Jak leżałam na plecach to nic nie było :)
 
reklama
Różne są przypadki mnie ginekolog skazała na śmierć wmawiając mojej mamie że jestem martwa i dała jej skierowanie na szpital żeby mnie usuneni ale moja mama poszła do innego ginekologa ktory przepisał jej leki. Aż do porodu krwaiła ale wszysyko skończyło się dobrze, chociaż urodziłam się w domu bo na kopalni był wypadek i brakowało karetek😁
O qrcze ale historia
 
Do góry