reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Jakoś tez mam dziwnie mieszane uczucia. Coś miałam wrażenie ze to jakis trol na forum.
Dlaczego troll? Przecież pokazała usg gdzie jest tydzień ciąży i też musi być data kiedy była u lekarza. Tego sobie nie wymyśli. Nie mamy podstaw żeby uważać ze to osoba która sobie bajki wymyślą i wypisuje na forum.
 
Ale naprawdę martwi mnie to wszystko, od początku kłuję mnie jajnik więcej lewy, pachwina i czasem prawy.. 😔😔
Byłam dziś tak zestresowana przed wizytą, a orzy kolejnej to zemdleje.
Spokojne. Ja przeszłam pozamaciczna. Nic NIC mnie nie bolalo do 8 tyg
Mialam przyrost ale do 3ego badania bety. Przy 4 wiedziałam że jest zle, zgodnie z kalkulatorem bety. Lekarka nic nie widziała do 8 ty. Przy 10 tys bylam operowana.
Ale mialam podwyższona temperature, ciagle bym spala, mialam mega powiększone piersi. Poczekaj i po 48 h zrób bete i wrzuc w kalendarz. Nie nastawiaj się ze jest zle. Poczekaj na bete bo mimo wszystko i mimo zdan dziewczyn jej badanie pomaga...ja gdybym badala bety...nie byloby mnie na tym świecie.
 
Dlaczego troll? Przecież pokazała usg gdzie jest tydzień ciąży i też musi być data kiedy była u lekarza. Tego sobie nie wymyśli. Nie mamy podstaw żeby uważać ze to osoba która sobie bajki wymyślą i wypisuje na forum.
Nie wiem, uwazam ze jeśli ktos chce udawac to znajdzie zdjęcia usg nawet z data. Jesli miała lyzeczkowanie i jej dziecko przezylo...to na kolanach do Częstochowy. ale to dla mnie dziwna sprawa.
 
reklama
Nie wiem, uwazam ze jeśli ktos chce udawac to znajdzie zdjęcia usg nawet z data. Jesli miała lyzeczkowanie i jej dziecko przezylo...to na kolanach do Częstochowy. ale to dla mnie dziwna sprawa.
Ale po co by by tak zrobiła? Co by jej to dało? Nie ma co "oceniać" nie znamy tak naprawdę tej dziewczyny. My się wzajemnie nie znamy i tak naprawdę każda z nas nawzajem byśmy mogły mówić że jesteśmy trollami.
 
Do góry