reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Dziewczyny czy miałyście po oleju z wiesiołka jakieś skutki uboczne?
Odkąd biorę dawka 2000mg dziennie to boli mnie brzuch i mam nudności. Czasami same nudności
 
Ja to podziwiam was dziewczyny jak wy jesteście stwierdzić co wam szkodzi. Ja jak mnie coś boli albo jest mi niedobrze to nie mam pojęcia od czego. Ostatnio faktycznie kilka razy było mi niedobrze, może to od wiesiołka [emoji848]
Dziewczyny czy miałyście po oleju z wiesiołka jakieś skutki uboczne?
Odkąd biorę dawka 2000mg dziennie to boli mnie brzuch i mam nudności. Czasami same nudności
 
Dzien dobry, podczytuje was od jakiegoś czasu☺, można powiedzieć ze jestem tu juz od maja , ale nie miałam odwagi napisać.
Staramy sie z mężem o 2 dziecko, pierwsza córa juz prawie 8 lat, wtedy nie liczyłam nie sprawdzałam po prostu tak sie udało. Teraz konczy sie 4 cykl starań i pewnie znowu sie nie udało.
ogolnie jestem zdołowana bo mam wrażenie to trwa i trwa.
potrzebuje wsparcia a widzę dziewczyny ze u was tu bardzo przyjazna atmosfera.
przyjmiecie mnie ? 😀
Witaj pewnie że przyjmujemy 😁 ja też staram się o drugie ,mam już syna (7lat) i też myślałam że będzie jak za pierwszym razem .Niestety mam już za sobą poronienie zatrzymane (10 tyg) i wyszło przy badaniach że mam Hashimoto. Mi też kończy się 4 cykl .Zobaczymy co będzie .Mam nadzieję że nam wszystkim szybko się uda zajść w ciążę.😘
 
Mnie bolało podbrzusze cały cykl, jajca mi tam tańcowały wiecznie. Odstawiłam wiesiołka i minęło wszystko.
Mnie też boli podbrzusze po owulacji i tak się zastanawiam czy to nie przez tego wiesiołka. Jeszcze jeden cykl go wezmę i zobaczymy co będzie, jeśli to samo to go odstawie ,dodam że wcześniej tak nie miałam .
 
reklama
Do góry