reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Najlepiej dobry, znany gabinet prywatny. Przychodni większa tak właściwie. W Waw bym Ci poleciła, ale nie wiem czy jesteś ze stolicy? W takich prywatnych lepszych przychodniach mają zazwyczaj dobre sprzęty. Spójrz czy mają w ofercie USG 3D/4D - u mnie mają i na tych sprzętach robią zwykłe wizyty. A mimo to jeszcze do 8 tc musiałam podkładać ręce pod pupę i unosić biodra żeby USG znalazło pęcherzyk i zarodek :) Jak leżałam na plecach to nic nie było :)
Kochana do Warszawy mam 3h jazdy, także odpada. Chodzę do takiego gabinetu, co ma pacjentek bardzo dużo. Może to. Już był dobry sprzęt i nic nie zobaczył... Nie wiem. Zobaczę co odpisze, jak będzie mi kazał przyjść za długi czas to pójdę gdzie indziej. Do mojego też chodzę pruwatnie.
 
reklama
Kochana do Warszawy mam 3h jazdy, także odpada. Chodzę do takiego gabinetu, co ma pacjentek bardzo dużo. Może to. Już był dobry sprzęt i nic nie zobaczył... Nie wiem. Zobaczę co odpisze, jak będzie mi kazał przyjść za długi czas to pójdę gdzie indziej. Do mojego też chodzę pruwatnie.
Już skomentowałam Ci Twój wynik bety :) Ja jestem przekonana, że wszystko jest w porządku :) Sorki, ale czytam i odpisuję po kolei i potem doczytuję resztę haha
 
Mi się wydaje że dużo też zależy od miejsca zagnieżdżenia....
Tak, to prawda. No serio jak ja byłam z betą ponad 1000 to lekarka że tak powiem grzebała i nic, byłam przerażona, bolało, a potem uniosłam biodra i nagle maleńki pęcherzyk się ukazał, ale to taki naprawdę malutki :) Ja się ucieszyłam, ale ona i tak wtedy bezczelnie mówiła, że „nie wie czy to ciąża, bo za wcześnie”.
 
Już skomentowałam Ci Twój wynik bety :) Ja jestem przekonana, że wszystko jest w porządku :) Sorki, ale czytam i odpisuję po kolei i potem doczytuję resztę haha
Ale naprawdę martwi mnie to wszystko, od początku kłuję mnie jajnik więcej lewy, pachwina i czasem prawy.. 😔😔
Byłam dziś tak zestresowana przed wizytą, a orzy kolejnej to zemdleje.
 
Ale naprawdę martwi mnie to wszystko, od początku kłuję mnie jajnik więcej lewy, pachwina i czasem prawy.. 😔😔
Byłam dziś tak zestresowana przed wizytą, a orzy kolejnej to zemdleje.
Mogą takie bóle być. Organizm jest w szoku :D Nawet nie wyobrażasz sobie jak to wszystko tam teraz się zmienia i dostosowuje. To naprawdę wczesna ciąża i miało prawo nie być jej widać. A nawet jeśli boisz się pozamacicznej, to uwierz mi, że nie bolało by Cię tak wcześnie i nie miałabyś żadnych objawów :) Więc nie wmawiaj sobie!
 
Tak, to prawda. No serio jak ja byłam z betą ponad 1000 to lekarka że tak powiem grzebała i nic, byłam przerażona, bolało, a potem uniosłam biodra i nagle maleńki pęcherzyk się ukazał, ale to taki naprawdę malutki :) Ja się ucieszyłam, ale ona i tak wtedy bezczelnie mówiła, że „nie wie czy to ciąża, bo za wcześnie”.
W pierwszej ciąży też mój gin przy usg dopochwowym długo szukał aż znalazł maleńki pęcherzyk gdzieś na tylniej ścianie macicy.
 
Mogą takie bóle być. Organizm jest w szoku :D Nawet nie wyobrażasz sobie jak to wszystko tam teraz się zmienia i dostosowuje. To naprawdę wczesna ciąża i miało prawo nie być jej widać. A nawet jeśli boisz się pozamacicznej, to uwierz mi, że nie bolało by Cię tak wcześnie i nie miałabyś żadnych objawów :) Więc nie wmawiaj sobie!
Dzięki kochana!

Naprawdę wspieracie jak malo kto, z mężem nie potrafię gadać o takich sprawach, bo od razu płaczę 😉
W sumie ja to film na fb obejrzę o jakiejś głupocie i płaczę więc wiesz 🤣🤣🤣
 
reklama
Do góry