reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Powiem wam że to co się dzieje u nas w osrodku to szok są tylko teleporady. Ogólnie mam po pracy robić gimnastykę i używać wszystkich mięśni to mi przejdzie. Do tego 3 dni l4 i jakieś leki... Muszę oczywiście jechać sama gdzieś do fizjoterapelty i mi może powie co to może byc bo po tym jak cały dzień się nie ruszałam to dziś jest trochę lepiej ... Najgorzej że ja w pracy 12h na nogach.
 
Powiem wam że to co się dzieje u nas w osrodku to szok są tylko teleporady. Ogólnie mam po pracy robić gimnastykę i używać wszystkich mięśni to mi przejdzie. Do tego 3 dni l4 i jakieś leki... Muszę oczywiście jechać sama gdzieś do fizjoterapelty i mi może powie co to może byc bo po tym jak cały dzień się nie ruszałam to dziś jest trochę lepiej ... Najgorzej że ja w pracy 12h na nogach.
U nas w przychodni też same teleporady🙈 Mnie w krzyżu łupie, ale jechalam rowerem kilkanaście km po ponad roku przerwy prawie tydzień temu i pewnie od tego. A może plastry rozgrzewające takie na bóle mięśni pomogą?
 
Powiem wam że to co się dzieje u nas w osrodku to szok są tylko teleporady. Ogólnie mam po pracy robić gimnastykę i używać wszystkich mięśni to mi przejdzie. Do tego 3 dni l4 i jakieś leki... Muszę oczywiście jechać sama gdzieś do fizjoterapelty i mi może powie co to może byc bo po tym jak cały dzień się nie ruszałam to dziś jest trochę lepiej ... Najgorzej że ja w pracy 12h na nogach.
Napisz dokładniej co Ci dolega, może obejdzie się bez wizyty 🙂 postaram się coś zasugerować
 
A może być tak, że nie ma owu, a cykle są 28 dniowe? Z ciekawości pytam 🙂
Ja mam praktycznie jak w zegarku 26 dni, czasem 25 i potwierdzone cykle bez owulacyjne od stycznia (bo wtedy zaczęlismy się starać i jak poszłam do gina priv to były przetrwałe pęcherzyki lub torbiele z niepieneknietych pęcherzyków) także możliwe w cykle bez owu mieć regularne 🤷‍♀️ 😮
A chciałoby się móc po regularności poznawać hehe, jak się wydłuży to nie było, a jak w czasie to była, fajnie by było, mniej hajsu u lekarza wydanego na monitoring 😁
 
Dzien dobry, podczytuje was od jakiegoś czasu☺️, można powiedzieć ze jestem tu juz od maja , ale nie miałam odwagi napisać.
Staramy sie z mężem o 2 dziecko, pierwsza córa juz prawie 8 lat, wtedy nie liczyłam nie sprawdzałam po prostu tak sie udało. Teraz konczy sie 4 cykl starań i pewnie znowu sie nie udało.
ogolnie jestem zdołowana bo mam wrażenie to trwa i trwa.
potrzebuje wsparcia a widzę dziewczyny ze u was tu bardzo przyjazna atmosfera.
przyjmiecie mnie ? 😀
 
reklama
Czemu żadna aplikacja nie wyliczyła mi owu [emoji848][emoji848] czy możliwe że jej nie było.. szyjke mam wysoko miękka i zamknięta czyli jak w poprzednim cyklu . Ale wtedy mi przynajmniej wyliczyło owu A teraz nic. Może dlatego że teraz nie robiłam testów owu A wtedy tak [emoji848]Zobacz załącznik 1167116Zobacz załącznik 1167117
Nie wyliczyła, bo twój wykres jest... jakby odwrotny. Dziwnie wygląda. Zmieniłaś termometr albo sposób mierzenia?
Generalnie przed owu jest niższa temperatura. Później jest skok o ok. 2kreski. Jeśli taki skok wystąpi to liczy się średnią temperaturę na podstawie pomiarów przed skokiem. I pierwsza wyższa od średniej jest dniem owulacji.
Patrzę na ten twój wykres i jestem w szoku... nigdy czegoś takiego nie widziałam.
 
Do góry