reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Czytam wasze wpisy odnośnie braku chęci na sex że strony partnerów. Mój jest chyba jakimś wyjątkiem, chciałby nawet 2 razy dziennie, a jak słyszy że owulacja i musi się postarać to tym bardziej chętny do działania. Niestety od 13 miesięcy bezskutecznie, jedna bardzo wczesna ciąża stracona.
Może teraz coś się udało, pierwszy cykl starań po hsg. Owulacja przypadla nam na urlop za granicą, więc na pełnym relaksie [emoji16] Termin @ na środę - on bardziej niecierpliwy niż ja.

Spróbujcie nie uprawiać seksu od końca miesiączki do owu (zależy kiedy masz owu, ja w 11 dc i czekamy tak 7 dni), a potem dać czadu przez te dwa dni [emoji4]
Zalecenia są różne, u nas się to sprawdziło. A seks co dwa dni przez cały cykl się nie sprawdzil.
 
Spróbujcie nie uprawiać seksu od końca miesiączki do owu (zależy kiedy masz owu, ja w 11 dc i czekamy tak 7 dni), a potem dać czadu przez te dwa dni [emoji4]
Zalecenia są różne, u nas się to sprawdziło. A seks co dwa dni przez cały cykl się nie sprawdzil.
Ja sie wlasnie wstrzymalam na kilka dni...wydawalo mi sie, ze zaczyna sie sluz plodny, ale jednak nie, testy pwu negatywne, wiec nie ma co sie spinac 😆
Ogolnie za bardzo sie w siebie wsluchuje, wczoraj bylam jakas wzdeta, ale to chyba nie na owu jeszcze..wg apki plodne zaczynam od 27,a tu dopiero 24 🙄😬
 
Hej, u mnie na stówe nic nie ma, bo temp mi skoczyla w dół o pół stopnia prawie. I boli podbrzusze. Także dziś 33 dc, czekamy. Choć jak nie było owu, co jest bardzo prawdopodobne to cykl może trwać i trwać.🙈
 
reklama
26, choć już wkrótce 27 ;) jako nastolatka zawsze mówiłam, że do 30-stki to już będę miała trójkę dzieci i zamykam warsztat :D nieźle mi idzie, jak na razie [emoji23]

Witaj w klubie, ja 27 lat i tez 0 dzieci i 0 ciąż.. wiem że dziewczyny które mają już dzieci i chciałyby więcej też się denerwują tym czekaniem ale ja tak sobie myślę, że właśnie chociaż jedno bym chciała żeby wiedzieć że w ogóle możemy..[emoji26]
Na razie u mnie 13dc, działaliśmy wczoraj i przedwczoraj, wg kalendarzyka owu jutro lub pojutrze.. dobrze byłoby dzisiaj się znowu poprzytupać ale mam kiepski nastrój dzisiaj i brak chęci, zobaczymy do wieczora..
 
Do góry