reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Witaj w klubie, ja 27 lat i tez 0 dzieci i 0 ciąż.. wiem że dziewczyny które mają już dzieci i chciałyby więcej też się denerwują tym czekaniem ale ja tak sobie myślę, że właśnie chociaż jedno bym chciała żeby wiedzieć że w ogóle możemy..[emoji26]
Na razie u mnie 13dc, działaliśmy wczoraj i przedwczoraj, wg kalendarzyka owu jutro lub pojutrze.. dobrze byłoby dzisiaj się znowu poprzytupać ale mam kiepski nastrój dzisiaj i brak chęci, zobaczymy do wieczora..
Wiem co czujesz. Też na Twoim miejscu już bym chciała wiedzieć czy wogóle mogę. Ja pierwsze dziecko urodziłam mając 21 lat (wtedy lekarz mówił niech się pani spieszy bo z jednym jajnikiem niewiadomo jak długo będę mogła). Zawsze mówił że nie będę miała problemu zajść w ciążę ale będę miała problem utrzymać. Dlatego teraz po biochemicznej jestem obładowana lekami i od testu od razu na podtrzymaniu będę :) mam nadzieję że we wrześniu będę :) Tobie też tego życzę :)
 
Spróbujcie nie uprawiać seksu od końca miesiączki do owu (zależy kiedy masz owu, ja w 11 dc i czekamy tak 7 dni), a potem dać czadu przez te dwa dni [emoji4]
Zalecenia są różne, u nas się to sprawdziło. A seks co dwa dni przez cały cykl się nie sprawdzil.
Partner w sobotę idzie na badanie nasienia, to se on chce tak często to też wcale tak nie idzie. Chwilowo ze względu na pracę mieszkamy ze sobą weekendowo, chyba że akurat starania no to wtedy próbujemy się jakoś wstrzelić. Teraz podejrzewam że owulacja była 14dc.. Czekamy
 
Mówiłam Wam, że mi testy owulacyjne namieszały w głowie. Wychodziło z nich, że pik miałam w piątek, choć ten test nie był pozytywny, ale no już w sobotę to kreska wyszła słabizna. Z kolei aplikacja wyliczyła mi owulację na wczoraj, co nawet by potwierdzał śluz 🤔 w ogóle obserwacja śluzu w tym cyklu jakoś mi nie szła, nie wiemy czy ten wiesiołek mnie w błąd nie wprowadzał ;) no nic - chyba skoczę dla pewności po tego ananasa 😄
 
Ile bym dała, żeby ten cień fabrycznej w końcu się zaróżowił. Dziś dopiero 10 dpo, więc kilka testów zdążę jeszcze zrobić...
 

Załączniki

  • 20200824_090825.jpg
    20200824_090825.jpg
    338,9 KB · Wyświetleń: 98
Czemu żadna aplikacja nie wyliczyła mi owu [emoji848][emoji848] czy możliwe że jej nie było.. szyjke mam wysoko miękka i zamknięta czyli jak w poprzednim cyklu . Ale wtedy mi przynajmniej wyliczyło owu A teraz nic. Może dlatego że teraz nie robiłam testów owu A wtedy tak [emoji848]
Screenshot_20200824-102122_OvuFriend.jpeg
Screenshot_20200824-102112_OvuView.jpeg
 
Ile bym dała, żeby ten cień fabrycznej w końcu się zaróżowił. Dziś dopiero 10 dpo, więc kilka testów zdążę jeszcze zrobić...
Ja powinnam mieć dziś owu. Wczoraj były 2 kreski, ale testowa na pewno nie tak mocna jak kontrolna. Ciekawe jak będzie dziś. Zrobię po południu. Choć wczoraj wieczorem czułam owulację i oczywiście sexy były. Czytałam, że te testy nie są za dobre. Ja mam z allegro.
 
reklama
Ja powinnam mieć dziś owu. Wczoraj były 2 kreski, ale testowa na pewno nie tak mocna jak kontrolna. Ciekawe jak będzie dziś. Zrobię po południu. Choć wczoraj wieczorem czułam owulację i oczywiście sexy były. Czytałam, że te testy nie są za dobre. Ja mam z allegro.
To test ciazowy, też z allegro :) akurat ten był chyba razem z testami owulacyjnymi.
 
Do góry