reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Nie cały czas mierze tym samym termometrem i w tym samym miejscu [emoji848]
Nie wyliczyła, bo twój wykres jest... jakby odwrotny. Dziwnie wygląda. Zmieniłaś termometr albo sposób mierzenia?
Generalnie przed owu jest niższa temperatura. Później jest skok o ok. 2kreski. Jeśli taki skok wystąpi to liczy się średnią temperaturę na podstawie pomiarów przed skokiem. I pierwsza wyższa od średniej jest dniem owulacji.
Patrzę na ten twój wykres i jestem w szoku... nigdy czegoś takiego nie widziałam.
 
A tak wyglądał poprzedni cykl . Nie ma pokazane owulacji na zdjęciu bo skończył mi się pakiet Premium i znikło, ale normalnie się wyliczyła, A teraz nic [emoji17]
Nie wyliczyła, bo twój wykres jest... jakby odwrotny. Dziwnie wygląda. Zmieniłaś termometr albo sposób mierzenia?
Generalnie przed owu jest niższa temperatura. Później jest skok o ok. 2kreski. Jeśli taki skok wystąpi to liczy się średnią temperaturę na podstawie pomiarów przed skokiem. I pierwsza wyższa od średniej jest dniem owulacji.
Patrzę na ten twój wykres i jestem w szoku... nigdy czegoś takiego nie widziałam.
Screenshot_20200824-115104.jpeg
 
Dziewczyny wiem na czym stoję, jest za późno. Nawet jakby beta wzrastała minimum 66 % to dziś powinna być powyżej 1000.
Nie chcę w sumie ani pocieszać ani się wymadrzac, ale u mnie po becie ponad 15 tys czekalam jeszcze 4 dni na wizyte i byl pecherzyk z czyms tam, jeszcze bez serduszka. Wiem, ze u każdej kobiety inaczej i w kazdej ciąży, ale nerwy też nic nie pomogą. Zrób bete i zobaczysz. Jak rośnie to ok. A dlaczego myslisz, ze to pozamaciczna a nie, ze za wcześnie w sumie?
 
Dziewczyny wiem na czym stoję, jest za późno. Nawet jakby beta wzrastała minimum 66 % to dziś powinna być powyżej 1000.
Przytulam :(
Bylam w tym samym tyg mniejwiecej, takze nic na usg,beta 308 i niestety nie skonczylo sie to dobrze, ale od razu mi mowili,ze beta za mala i mam sienie nastawiac:(
Jednak zrob ta bete raz jeszcze...moze akurat, za co trzymam kciuki!
 
Hej dziewczyny czy wy też macie tydzień przed okresem brązowe plamienia? No tylko rano albo w południe a potem nic? Staramy się o dziecko dwa lata bardzo bym chciała by w końcu się udało.
Ja mam tak 3,4 lub 5 dni przed okresem brązowe, różowe lub czerwone plamienia. Gin kazał mi brać duphaston od 16 dc przez 10 dni.
Powiedział że mam kłopot z drugą fazą cyklu i może dochodzić do zapłodnienie ale dochodzi do wczesnego poronienia.
 
@Martxx1 kochana nie stresuj się. Masz nieregularne cykle także nie wiadomo kiedy była owulka tak naprawdę. U ciebie może być ciąża młodsza. Kiedy robiłaś ostatnia betę i ile wynosiła? Dzisiejszy wynik pewnie nic nie da jeśli nie robiłaś bety 2 dni temu byś musiała zrobić dzisiaj i później po 48h czy ten przyrost jest chociaż 66% (oczywiście jeśli cię te 2 bety uspokoją bo jeśli nie to teraz będzie Ci bardzo potrzebna cierpliwość i czekać na wizytę u gin). Wszystko będzie dobrze. Trzymam mocno kciuki [emoji110][emoji110]
 
reklama
Hej dziewczyny czy wy też macie tydzień przed okresem brązowe plamienia? No tylko rano albo w południe a potem nic? Staramy się o dziecko dwa lata bardzo bym chciała by w końcu się udało.
Ja nie mam w ogóle plamien. Jedynie zeszła miesiączka wyglądała jak plamienie w 1 i 3 dzień bo w 2 miałam stara krew bo aż czarna ale też jej za dużo nie było. Plamienia mogą świadczyć o za niskim progesteronie lub coś z PRL ale nie wiem czy czegoś nie pomieszalam[emoji85]
 
Do góry