reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

@Nadziejka90 powiem Tobie, że ja tak zrobiłam w większości co jest napisane, tzn przeszliśmy na dietę i ona spełniała te punkty, a do tego zaczęłam chodzić 3 razy w tygodniu na szybkie marsze i może to też pomogło 😃
No na pewno mam kilka rzeczy które trzeba by było wprowadzić więc mimo wszystko spróbuję. Na gorsze mi to nie wyjdzie. 🙃
 
reklama
1C45D260-74F1-4AC7-B40B-35A6490ED1E5.jpeg
Dzięki dziewczyny! Korzystam z apki ale nie chciało załadować, próbuje przez przeglądarkę 😂 psi syn ♥️
 
dziewczyny to nasz drugi cykl starań po poronieniu, przed chwilą zrobiłam bete z krwi bo musialam wiedzieć czy odstawiać duphaston czy nie a tu wynik 69 [emoji3590]
ciesze się ale z drugiej strony strasznie boje żeby nie skończyło się jak ostatnio.
nawet się nie nastawiam
No to chyba trzeba gratulowac! 🥰
I proszę myśleć pozytywnie :)
 
Dziewczyny u mnie dalej brak @😒 wkurza mnie to. W nocy bolał mnie masakrycznie brzuch aż wzięłam no spe. Byłam pewna że rano będzie okres. Wstaje a tu nic. Brzuch mnie lekko cmi. Zaczyna mnie to po mailu irytować. Nie wierzę że to ciąża, tyle razy już się zawiodłam....
 
Dziewczyny u mnie dalej brak @😒 wkurza mnie to. W nocy bolał mnie masakrycznie brzuch aż wzięłam no spe. Byłam pewna że rano będzie okres. Wstaje a tu nic. Brzuch mnie lekko cmi. Zaczyna mnie to po mailu irytować. Nie wierzę że to ciąża, tyle razy już się zawiodłam....
A testy wychodzą negatywne? To moze beta, jesli okres nie przyjdzie do jutra?
 
A mi się wczoraj na kajaku zachciało pływać, i ujechałam na tyle na brzegu bo lekki spad do jeziora jest i tak mnie zaczęło boleć w podbrzuszu i plecy, że szok, po 20 wzięłam nospe i poszłam spać bo co gdzieś się ruszyłam to mnie strasznie rwało, ale dzisiaj na szczęście już nic nie boli. A na zdjęciu nasz Bella po kąpieli w jeziorze i dwie uszate co w domu zostaly
 

Załączniki

  • IMG_20200822_155450.jpg
    IMG_20200822_155450.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 65
  • IMG_20200430_110833.jpg
    IMG_20200430_110833.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 71
reklama
Do góry