reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

A mi się wczoraj na kajaku zachciało pływać, i ujechałam na tyle na brzegu bo lekki spad do jeziora jest i tak mnie zaczęło boleć w podbrzuszu i plecy, że szok, po 20 wzięłam nospe i poszłam spać bo co gdzieś się ruszyłam to mnie strasznie rwało, ale dzisiaj na szczęście już nic nie boli. A na zdjęciu nasz Bella po kąpieli w jeziorze i dwie uszate co w domu zostaly
Ale słodziaki. 😍
 
reklama
Dziewczyny, ja po majowej stracie, po prostu sobie odpuściłam. Przestałam się spinać, wyjechałam na 2 miesiące do NL, odpocząć, popracować. Przestałam naprawdę chuchac i dmuchać na siebie jak przy tamtych poprzednich. Brać do głowy. Poszłam dosłownie na żywioł.
I tak okazało się, że mam pod sercem moją Fasolkę, na 2 tygodnie przed powrotem do Pl.
Super gratulacje 👍
 
A testy wychodzą negatywne? To moze beta, jesli okres nie przyjdzie do jutra?
Robiłam test w 10 dpo był negatywny o stężeniu 20. 8 i 9 dpo pojawiły się jakieś cienie po czasie na teście pepino.. Ale nie biorę tego na poważnie. Już wiele takich testów widziałam. Nie kupowałam testu bo byłam pewna że dostanę okres.
Boli mnie brzuch raz z prawej raz z lewej tak jak by ciągnie od jajników i Krzyz. Czekam na okres . Nie wierzę w ciążę. Już tyle razy się zawiodłam, jutro też testu nie zrobię. Czekam do środy o ile @nie przyjdzie szybciej.
 
Dziewczyny, ja po majowej stracie, po prostu sobie odpuściłam. Przestałam się spinać, wyjechałam na 2 miesiące do NL, odpocząć, popracować. Przestałam naprawdę chuchac i dmuchać na siebie jak przy tamtych poprzednich. Brać do głowy. Poszłam dosłownie na żywioł.
I tak okazało się, że mam pod sercem moją Fasolkę, na 2 tygodnie przed powrotem do Pl.

Gratulacje 😍💪
Wiadomo, że psychika potrafi zdziała cuda pozytywne i negatywne jednak dla mnie nie ma gorszej rady już odpuścić sobie, nie myśleć 🤦‍♀️ jeżeli coś nie idzie jakiś czas to warto się zainteresować tematem. 😉
 
Robiłam test w 10 dpo był negatywny o stężeniu 20. 8 i 9 dpo pojawiły się jakieś cienie po czasie na teście pepino.. Ale nie biorę tego na poważnie. Już wiele takich testów widziałam. Nie kupowałam testu bo byłam pewna że dostanę okres.
Boli mnie brzuch raz z prawej raz z lewej tak jak by ciągnie od jajników i Krzyz. Czekam na okres . Nie wierzę w ciążę. Już tyle razy się zawiodłam, jutro też testu nie zrobię. Czekam do środy o ile @nie przyjdzie szybciej.
Bardzo szybko robiłaś testy, mialy prawo nie wyjsc...poczekasz, zobaczysz, ale ja bym sie negatywem z 10dpo nie sugerowała ;) w dodatku o takiej czułości.
 
Bardzo szybko robiłaś testy, mialy prawo nie wyjsc...poczekasz, zobaczysz, ale ja bym sie negatywem z 10dpo nie sugerowała ;) w dodatku o takiej czułości.
Już sama nie wiem co myśleć. Dzięki za odpowiedzi. Puki co odpoczywam. Tylko ten brzuch.... Wzięłam no spe nie pomaga. Czyli to chyba jajniki tak wariuja, bo macie by no spa lekko wyciszyla. Nie chcę robić sobie nadzieji. Już miałam wiele fałszywych alarmów. To rozczarowanie jest najgorsze...
 
Już sama nie wiem co myśleć. Dzięki za odpowiedzi. Puki co odpoczywam. Tylko ten brzuch.... Wzięłam no spe nie pomaga. Czyli to chyba jajniki tak wariuja, bo macie by no spa lekko wyciszyla. Nie chcę robić sobie nadzieji. Już miałam wiele fałszywych alarmów. To rozczarowanie jest najgorsze...
Robienie tak wczas testów też nie pomaga wrecz przeciwnie.
 
Już sama nie wiem co myśleć. Dzięki za odpowiedzi. Puki co odpoczywam. Tylko ten brzuch.... Wzięłam no spe nie pomaga. Czyli to chyba jajniki tak wariuja, bo macie by no spa lekko wyciszyla. Nie chcę robić sobie nadzieji. Już miałam wiele fałszywych alarmów. To rozczarowanie jest najgorsze...
Wierze, dla pocieszenia dodam, ze na wczesnym etapie ciazy, zawsze mialam takie dziwne bóle brzucha, jakby mi ktos wszystko tam naciagal.
 
reklama
Hejka.
I kolejne dobre wiadomości.Gratulecje:)
Śliczne piesełki :) ja też mam dwie sunie, miłości całej rodziny:)

Ja dzisiaj kiepsko się czuję, boli mnie lewy jajnik zwłaszcza jak sikam to ból okropny 😞
 

Załączniki

  • IMG_20200118_115643_812.jpg
    IMG_20200118_115643_812.jpg
    731,7 KB · Wyświetleń: 64
  • IMG_20200507_204338_064.jpg
    IMG_20200507_204338_064.jpg
    663,5 KB · Wyświetleń: 63
Do góry