reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ja tez pierwszy miesiac wiesiołkuje i ananasuje :D oby pomoglo 🙏 i tez w sumie dzialalismy tylko do dni owulacji bo potem rowniez byly klotnie non stop😂martwie sie ze za malo bylo staran wtym miesiacu
Ty też robiłaś testy w 15dc chyba miałaś pik? Jeśli było spożytkowane to czekamy na efekty 🥰
 
reklama
Ej a propos wiesiołka....
Biorę go od kilku miesiecy do owulacji.
No i zaczęły mi się bóle w pachwinach, nieduze, ale nie bez znaczenia. Myslalam, że to po poronieniu bo tam się wszystko reguluje...
Ale bóle nie ustępowały. Olśniło mnie ostatnio, żeby może odstawić wiesiołka na jakiś czas i....wszystko minęło!!!!
A już podejrzewałam endometrioze albo zrosty i chcialam lecieć na laparoskopie [emoji2356][emoji2356][emoji2356]
Myślę że Wiesiołek nie jest dla mnie.
A wy coś czujecie?
 
U mnie według om kwiecień, ale coś czuję, że wskoczę na maj, a najgorsze jest to, ze na początek maja [emoji849][emoji1787]
Ja jestem z początku maja [emoji16] I też celujemy w maj. Na dniach powinna być owu chociaż jakoś jej nie czuję. W poprzednim miesiącu też nie czułam i niestety nic ze starań nie wyszło. Mam testy owu, ale postanowiłam, że za miesiąc zacznę robić. Bo w tym miesiącu działamy codziennie wiec jakby była to i tak się wstrzelimy[emoji846]
 
Ja jestem z początku maja [emoji16] I też celujemy w maj. Na dniach powinna być owu chociaż jakoś jej nie czuję. W poprzednim miesiącu też nie czułam i niestety nic ze starań nie wyszło. Mam testy owu, ale postanowiłam, że za miesiąc zacznę robić. Bo w tym miesiącu działamy codziennie wiec jakby była to i tak się wstrzelimy[emoji846]
My celowaliśmy co 2 dni, a kolo owu co 3. A. Teraz jakoś mąż nie chce się seksić, nie wiem czy ma dość po maratonie, czy się boi o kropka czy co 😁🤭🤭🤭 ja owu nie czułam kompletnie, tzn lekko czułam jajnik, ale delikatnie 😁
 
Obiecałam sobie, że w tym cyklu nie robię testów przed terminem @. Zgadnijcie, czy dotrzymałam słowa? choroba psychiczna mi się pogłębia Hahah. Chyba będę dawać codziennie zapas testów mojemu mężowi do pracy, żeby mnie nie kusiło- tak to jest jak się pracuje z domu i ma się za dużo czasu !
 
My celowaliśmy co 2 dni, a kolo owu co 3. A. Teraz jakoś mąż nie chce się seksić, nie wiem czy ma dość po maratonie, czy się boi o kropka czy co [emoji16][emoji2960][emoji2960][emoji2960] ja owu nie czułam kompletnie, tzn lekko czułam jajnik, ale delikatnie [emoji16]
Ja zawsze czuję owu bardzo mocno. W poprzednim miesiącu wcale, w tym na razie też [emoji24] Życie to jest przewrotne wcześniej całe życie czułam jajnik, teraz jak mi zależy blokada [emoji36]
 
reklama
Do góry