reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ja zawsze czuję owu bardzo mocno. W poprzednim miesiącu wcale, w tym na razie też
emoji24.png
Życie to jest
Ja swojej owulacji nie odczuwam

Ja w zeszłym miesiącu mialam testy pozytywne w 18dc a wg temperatury owu była w 19dc, w obu dniach miałam pozytywny test clearblue w 20 już negatyw

W tym miesiącu też miałam robić testy ale zapomniałam ich na wyjazd po powrocie byłam u gina i po usg owu jeszcze nie było... jesteś zadowolona z tych testów clearblue?
 
reklama
No dobra, a jak pojawia się ten pik, kreska testowa jest ciemniejsza od tej fabrycznej, to to oznacza, że owulacja jest już teraz, czy w przeciągu iluś tam godzin? Też się nie znam na tym zupełnie 🤦 oczywiście wszystko zakładając, że owulacja w ogóle nastąpi, bo już wiem, że pozytywny test wcale o tym nie świadczy ;)
Tak jak pisały dziewczyny powyżej pik oznacza to, ze owu teoretycznie sie zbliza i powinna byc nad drugi lub trzeci dzien :)
 
Witam, widzę że dzisiaj również dużo dobrych wiadomości 😁Super.

O co chodzi z tym ananasowaniem?
Po owulacji 2 plastry ananasa świeżego z tym twardym środkiem trzeba jeść.Poprawia i zmiękcza endometrium ułatwiając zagnieżdżenie zarodka gdyż ma w sobie breomelinę.

Ananas na płodność
Po ananasy warto również sięgać również przy problemach z zajściem w ciążę. Udowodniono bowiem, że bromelina pomaga w implantacji zarodka. Nie należy jednak przesadzać z nadmierną ilością ananasa, gdyż ma on dość wysoki indeks glikemiczny – 59. To zaś może prowadzić do wywołania skurczów. Wystarczająca dawka dzienna tego owocu to 2-3 plastry.
 
Ja swojej owulacji nie odczuwam



W tym miesiącu też miałam robić testy ale zapomniałam ich na wyjazd po powrocie byłam u gina i po usg owu jeszcze nie było... jesteś zadowolona z tych testów clearblue?
Ja miałam różowe, są drogie ale jestem bardzo zadowolona, w zeszłym miesiącu paskowy mi wogole nie wyszedł pozytywny, kasetowy nie do końca pozytywny, a ten clearblue wstaje rano i robię, nie czekam kilku godzin z piciem i sikaniem i pokrył mi się z temperaturą czyli okazał się najbardziej miarodajny
 
reklama
My braliśmy ślub jak nasz synek miał 10 miesięcy, od razu chrzest robiliśmy :) minął rok i uważam, że to było super rozwiązanie! Mamy zdjęcia, jak mały się ubierał z tatą, mieliśmy do opieki znajomą, na weselu był gdzieś do 21, do tortu, a później pojechał z moimi rodzicami i opiekunka do domu , moja mama go uspala i wrócili na wesele . Ale oczywiście, że o nim myślałam, ale nie aż tak, żeby się nie bawić :D polecam!
My planujemy cywilny albo grudzień albo początek przyszłego roku... To będzie nasz drugi i trochę inne mamy podejście do tego.... Z czasem i poprzednimi przeżyciami życiowymi nie interesują nas detale 😘
 
Do góry