reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Ja jak mi wyjdzie pozytyw kiedyś to napewno zrobię przyrost bety, bo jeszcze nigdy nie miałam i ciekawi mnie to🙈🤣chciałabym to zobaczyć
Ja bete robilam tylko teraz przy ciazy bio..i to tylko dlatego, ze poszlam do szpitala z krwawieniem i w ten sposob musieli potwierdzić ciaze, abym nie placila za wizyte...
W zadnej z 4 ciaz nie robilam bety ;) ale teraz zrobie.
 
Wiem, wiem - ja z natury jestem raczej spokojna, cierpliwa itd. Ale jakoś tak z tyłu głowy mi siedzi, że w tym cyklu nic z tego nie będzie, że może za mało się staramy, nie wiem ... Mówiłam Wam już ostatnio, że forum mnie niestety mocno nakręca 🤦i coraz bardziej myślę, żeby jednak zrobić sobie przerwę. A już na pewno jak się uda :D oszalałabym z tymi betami, porównywaniem przyrostów i objawów 😂
No tak już jest, mnie te przyrosty też strasznie stresują. Ale widzisz my działalismy do 15 dc a potem się tydzień kłóciliśmy i nie było już przytulanek, jaka byłam zła ze sie nie staramy. Te testy owu naprawdę mi dobrze potwierdziły,a Ty wiesz kiedy masz owulacje? Ja musiałam się wspomóc testami bo nigdy jakoś jej nie czułam. No i wiesiołkowałam i ananasowałam w tym cyklu 😄
 
No tak już jest, mnie te przyrosty też strasznie stresują. Ale widzisz my działalismy do 15 dc a potem się tydzień kłóciliśmy i nie było już przytulanek, jaka byłam zła ze sie nie staramy. Te testy owu naprawdę mi dobrze potwierdziły,a Ty wiesz kiedy masz owulacje? Ja musiałam się wspomóc testami bo nigdy jakoś jej nie czułam. No i wiesiołkowałam i ananasowałam w tym cyklu 😄
Ja tez pierwszy miesiac wiesiołkuje i ananasuje :D oby pomoglo 🙏 i tez w sumie dzialalismy tylko do dni owulacji bo potem rowniez byly klotnie non stop😂martwie sie ze za malo bylo staran wtym miesiacu
 
reklama
Krew pobrana, czekamy do 14:00stej na wynik. Najgorsze to czekanie 🙈
No beta to chyba na pewno będzie wysoka, skoro testy pozytywne, prawda? Myślę, że u Ciebie to tylko wizyta i lekarza może potwierdzić, że testy pozytywne są na ciążę, a nie jeszcze po poronieniu.

No tak już jest, mnie te przyrosty też strasznie stresują. Ale widzisz my działalismy do 15 dc a potem się tydzień kłóciliśmy i nie było już przytulanek, jaka byłam zła ze sie nie staramy. Te testy owu naprawdę mi dobrze potwierdziły,a Ty wiesz kiedy masz owulacje? Ja musiałam się wspomóc testami bo nigdy jakoś jej nie czułam. No i wiesiołkowałam i ananasowałam w tym cyklu 😄
Ja poprzednio miałam owulację 16dc, bo akurat tak sobie zrobiłam, ni ż tego ni z owego, test. I był pozytywny. Dziś jestem 15dc i przyznam, że wczoraj zrobiłam sobie test owulacyjny - był negatywny, choć kreska była, ale słaba. A od wczoraj mam jakieś kłucia jajnika, dziwne skurcze, kłucia w miednicy ogólnie - może coś się zbliża, ale kto to tam wie 🤷😉

Edit: Aaa, no i też się wspieram wiesiołkiem, a od poniedziałku może i zakupię tego słynnego 🍍, w sumie nic nie nie zaszkodzi spróbować ;)
 
Do góry