reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

@Magdusia88 wypowiesz się co do moich testów owu? Wiem że ty je masz sprawdzone może coś doradzisz[emoji6]
Hmmm nie wiem. Mi wychodziły zawsze pozytywne takie na maksa. W dzień domniemanej owu robiłam przed południem i wieczorem.
Po poronieniu mam takie jak ty - prawie pozytywne... Też myślałam że przegapiłam pik, ale w następnym cyklu znowu takie wyszły [emoji2368]kupiłam niedawno nowa partie. Tamte mi się skończyły a kupiłam je w 2019 roku. I teraz nie wiem czy to testy się skiepścily czy z moja owu coś się porobiło... Nie wiem..
 
reklama
No już trochę przeszło .. Byłam w dwóch ciazach i nie było takich niespodzianek.. Teraz trzecia i niestety.. Ale wiedziałam od początku, że to zbyt piękne, żeby za pierwszym razem się udało jak wcześniej się tyle staraliśmy :(
Wiem co czujesz... straciłam 3ciąże. Teraz jestem po owu.. i jestem przerażona przed testowaniem, bo jeśli coś z tego wyjdzie to zaleje mnie strach, ze ją stracę. ... z reszta już mam stracha,Że znowu mnie to spotka, a nawet nie wiem czy coś wyszło.
 
Wiem co czujesz... straciłam 3ciąże. Teraz jestem po owu.. i jestem przerażona przed testowaniem, bo jeśli coś z tego wyjdzie to zaleje mnie strach, ze ją stracę. ... z reszta już mam stracha,Że znowu mnie to spotka, a nawet nie wiem czy coś wyszło.
No właśnie mam takie samo wrażenie i trochę boje sie znowu starać..
 
Hmmm nie wiem. Mi wychodziły zawsze pozytywne takie na maksa. W dzień domniemanej owu robiłam przed południem i wieczorem.
Po poronieniu mam takie jak ty - prawie pozytywne... Też myślałam że przegapiłam pik, ale w następnym cyklu znowu takie wyszły [emoji2368]kupiłam niedawno nowa partie. Tamte mi się skończyły a kupiłam je w 2019 roku. I teraz nie wiem czy to testy się skiepścily czy z moja owu coś się porobiło... Nie wiem..
Może zależy od kobiety. Albo te testy już nie mają "siły" się tak mocno zabarwiać. Wczoraj ten test zrobiłam po 3 piwach a dzisiaj nie piłam nic 3h i nie korzystałam z toalety 2h
 
Ojej no masz ja też miałam w czerwcu biochemiczna. My staramy się od kwietnia tylko że o pierwsze dziecko. Pierwszy dzień @ to zawsze niemiła sprawa, człowiek by chciał tak hop siup a tu trzeba się troszkę napracować 😅 ale wierzę, że każdej z nas uda się niedługo zobaczyć 2 kreseczki i szczęśliwie donosić ciążę 😊

Ja z pierwszą ciążą miałam tak właśnie hop siup. Ustaliliśmy że staramy się w październiku i w listopadzie zaraz na poczatku test pozytywny. Miałam wtedy 20 lat ;)
Ta biochemiczna to była wpadka, ale tak podchodzilismy do tematu jak będzie to będzie. Bardzo to przeżyłam i doszliśmy do wniosku żeby się postarać. Przed pierwszą ciążą byłam o wiele bardziej świadoma swojego organizmu, po ciąży się pogubiłam A po bio teraz dopiero sie uregulowało.
W którym teraz jesteś dc ?
Uda nam się wszystkim :)

Wracam do was z powrotem. Miałam być kwietniowa, ale w tamtym tygodniu wszystko się skończyło :( jeszcze mi troche ciężko.. Próbuje sobie jakos zająć czas.. Najgorzej, że to wszystko działo się podczas wyjazdu. Urlop w tym roku zjebany jak zresztą cały rok..
Bardzo mi przykro, trzymaj się kochana. Słyszałam ostatnio że wysyp porodów zawsze jest na lipiec sierpień więc na pewno my wszystkie się do tego czasu uwiniemy :)
 
Ja z pierwszą ciążą miałam tak właśnie hop siup. Ustaliliśmy że staramy się w październiku i w listopadzie zaraz na poczatku test pozytywny. Miałam wtedy 20 lat ;)
Ta biochemiczna to była wpadka, ale tak podchodzilismy do tematu jak będzie to będzie. Bardzo to przeżyłam i doszliśmy do wniosku żeby się postarać. Przed pierwszą ciążą byłam o wiele bardziej świadoma swojego organizmu, po ciąży się pogubiłam A po bio teraz dopiero sie uregulowało.
W którym teraz jesteś dc ?
Uda nam się wszystkim :)
Ja 19dc, zazwyczaj mam cykle 28-29 dni, więc owu powinnam mieć koło zeszłej środy, ale mi się przesunęła i miałam chyba dopiero wczoraj (nie robię testów, ale zwracam uwagę na śluz i szyjkę), bo od wtorku jestem na antybiotyku w związku ze stanem zapalnym przy zębie ósemce 🤒 staraliśmy się codziennie w dni płodne, ale przez tego zęba się nie nastawiam na nic. Najgorzej, że zacznę urlop małpiszonem, a miałam już być po 😂 ale to i tak lepiej niż rok temu, że chciała małpa przyleźć mi w dniu ślubu 🤣
 
Ja 19dc, zazwyczaj mam cykle 28-29 dni, więc owu powinnam mieć koło zeszłej środy, ale mi się przesunęła i miałam chyba dopiero wczoraj (nie robię testów, ale zwracam uwagę na śluz i szyjkę), bo od wtorku jestem na antybiotyku w związku ze stanem zapalnym przy zębie ósemce 🤒 staraliśmy się codziennie w dni płodne, ale przez tego zęba się nie nastawiam na nic. Najgorzej, że zacznę urlop małpiszonem, a miałam już być po 😂 ale to i tak lepiej niż rok temu, że chciała małpa przyleźć mi w dniu ślubu 🤣
O kurde, najgorsze co może być to w dniu ślubu 🤣 chyba faktycznie lepiej się nie nastawiać, A kto wie może nas to pozytywnie zaskoczy :)
 
Ja 19dc, zazwyczaj mam cykle 28-29 dni, więc owu powinnam mieć koło zeszłej środy, ale mi się przesunęła i miałam chyba dopiero wczoraj (nie robię testów, ale zwracam uwagę na śluz i szyjkę), bo od wtorku jestem na antybiotyku w związku ze stanem zapalnym przy zębie ósemce 🤒 staraliśmy się codziennie w dni płodne, ale przez tego zęba się nie nastawiam na nic. Najgorzej, że zacznę urlop małpiszonem, a miałam już być po 😂 ale to i tak lepiej niż rok temu, że chciała małpa przyleźć mi w dniu ślubu 🤣
Mnie aplikacja pokazywała. @ na dzień ślubu ale się przesunęła na poprawiny pod koniec 😁jakie moje szczęście nie do opisania 😁
Pomysł jakby było fajnie urlop zacząć pozytywem.. 🙂
 
@Nadziejka90 ok, jakoś zrozumiałam, że u Ciebie ten 9dc byl już jakiś czas temu ;) aż sama z przerażeniem zerknęłam na aplikację :D
@Mamadwojki91 przykro mi. Wierzę, że dołączysz do majówek, które tu ostro planujemy ;)
@Gigi Tg u mnie na razie spokój :) mam 10dc, ostatnio owulację testy pokazały mi w 16. Ale w tym cyklu nic nie testuję, może z raz, tak dla ciekawości i uzupełnienia apki ;) właśnie miesiąc temu tak z doskoku testowałam i akurat pozytyw był. A tak to na luzie, jak na razie ... ;)
 
reklama
Do góry