reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
@Nadziejka90 @Gigi Tg a ilu dniowe macie cykle? Ciekawe, czy będziemy razem testować ;) ja mam różnie, ale zakładam, że testy będą koło 10 września (o matko, to chyba za 100lat! ;)).
No właśnie ja mam bardzo krótkie. 24- 25 dni... A Tera jak owulka była 9 dc to kurde nie wiem.. Jeszcze krótszy mi wyjdzie? Masakra jakaś.. Nie wiem co mi się poprzestawiało w tym cyklu.. Jak u Ciebie testy 10 to ja będę przy kolejnej owulce 🙈 bo rozumiem że masz 35 dniowe cykle?
 
No właśnie ja mam bardzo krótkie. 24- 25 dni... A Tera jak owulka była 9 dc to kurde nie wiem.. Jeszcze krótszy mi wyjdzie? Masakra jakaś.. Nie wiem co mi się poprzestawiało w tym cyklu.. Jak u Ciebie testy 10 to ja będę przy kolejnej owulce 🙈 bo rozumiem że masz 35 dniowe cykle?
Teoretycznie okres powinien być wcześniej, ale różnie to bywa u mnie, więc na testowanie wyznaczyłam sobie trochę późniejszy termin - o ile wytrzymam :p w sumie ostatnie 2 cykle.mialam 31 dni, to może jednak zatestuję sobie wcześniej, a co ;)
 
O kurde, najgorsze co może być to w dniu ślubu 🤣 chyba faktycznie lepiej się nie nastawiać, A kto wie może nas to pozytywnie zaskoczy :)
Tzn teraz mówię, że się nie nastawiam, bo 2tyg jeszcze. Za tydzień będę inaczej śpiewać 😂😂😂

Mnie aplikacja pokazywała. @ na dzień ślubu ale się przesunęła na poprawiny pod koniec 😁jakie moje szczęście nie do opisania 😁
Pomysł jakby było fajnie urlop zacząć pozytywem.. 🙂
Ja na szczęście brałam wtedy anty więc ja sobie przestawiłam 🤣 pozytyw w pierwszy dzień urlopu to moje marzenie hehe 😁 ale myślę, że będzie z tego wielkie nic, bo to byłoby zbyt piekne😅
 
Teoretycznie okres powinien być wcześniej, ale różnie to bywa u mnie, więc na testowanie wyznaczyłam sobie trochę późniejszy termin - o ile wytrzymam :p w sumie ostatnie 2 cykle.mialam 31 dni, to może jednak zatestuję sobie wcześniej, a co ;)
No 🙂 ciężko jest wytrzymać 😏staram się jak mogę za radami dziewczyn że w dniu spodziewanej @ no ale..
 
Ja rowniez wcinam codziennie 2 plastry świeżego ananasa, oby pomogło 🙂
Wedlug kalendarzyka dzisiaj jest owulacja, podbrzusze pobolewa. Test owu prezentuja sie tak:

Czyli pik byl w czwartek, a owu wczoraj lub dzis by byla?
Jeszcze chyba żaden to nie pozytyw, sprawdź jutro czy ciemnieje czy nie
 
Myślę, że ściemniał. Od tego z rana bardzo, a tego z południa mniej, ale to chyba normlanie
 

Załączniki

  • IMG_20200817_050605.jpg
    IMG_20200817_050605.jpg
    797,5 KB · Wyświetleń: 130
reklama
A ja dziś byłam zbadać progresteron, tsh, anty tg i tpo. Miesiąc temu miałam tpo znacznie podwyższone więc sprawdzę co jest teraz . Ale wyniki dopiero na środę bo nie mam jak odebrać.
 
Do góry