reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Całą noc dziś nie spałam, dziewczyny dziś zbadam proga, nie będę na czczo myślicie, że to dobry pomysł ostatnio babka w labo mówiła żeby badać tylko blna czczo...
A sutki mnie szczypią jak cholera, masakra!
 
reklama
Witam się w 26 dc. W weekend nie mogłam być na bieżąco ze wszystkim, ale jakoś siadł mi humor. Ostatnie 3 dni była u mnie susza, a dziś od rana czuję, że mnie powoli śluz zalewa, więc pewnie przygotowanie do @, która ma być juto. Zawsze dzień przed mam wrażenie, że już się zaczęło, a tam właśnie nic lub śluz. Kurcze, naprawdę się nie nastawiałam i nie wiem czemu, aż tak mnie to przybiło. Jeszcze zaczęłam czytać książkę, w której idealne małżeństwo zaczyna się starać o dziecko i nic nie wychodzi i zaczyna się u nich mocno psuć ;)
 
Witam się w 26 dc. W weekend nie mogłam być na bieżąco ze wszystkim, ale jakoś siadł mi humor. Ostatnie 3 dni była u mnie susza, a dziś od rana czuję, że mnie powoli śluz zalewa, więc pewnie przygotowanie do @, która ma być juto. Zawsze dzień przed mam wrażenie, że już się zaczęło, a tam właśnie nic lub śluz. Kurcze, naprawdę się nie nastawiałam i nie wiem czemu, aż tak mnie to przybiło. Jeszcze zaczęłam czytać książkę, w której idealne małżeństwo zaczyna się starać o dziecko i nic nie wychodzi i zaczyna się u nich mocno psuć ;)
Ja tez czytalam podobna książkę teraz, eh najgorzej.
Ja czekam az M laskawie wyjedzie do pracy i lece po test, nie nastawiam sie, bo jednak jakies tam krwawienie zwane okresem było, ale sprawdzic trzeba. Do tego doszedl mi katar i czuje sie jak...no właśnie.

Najchetniej juz bym zrobila ten test, ale musze go kupic wrrr...dobrze, ze mam apteke na osiedlu.
Chyba ostetcznie bym wolala nie byc i dzialac od tego miesiąca, bo jak beda dwie kreski, to znowu stres do usg skad to krwawienie 😐
 
Wy tu testujecie, a ja jak zawsze w lesie, jeszcze przed owulacją :p @Gigi Tg @nadziejka93 - my chyba szłyśmy równo, nie? ;) Jak nastroje?

Edit:
To chyba jakaś inna Nadzieja była, sorry, już się gubię! 🙈

Edit2:
@Nadziejka90 to musisz być Ty! :D
U mnie 12 dc dzisiaj mam wizytę u nowego lekarza stresuję się troszkę, ciekawe czy będzie owulacja czy cykl bezowulacyjny ajj a gdzie do 19 czekać...
 
reklama
Do góry