reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Ja rowniez wcinam codziennie 2 plastry świeżego ananasa, oby pomogło 🙂
Wedlug kalendarzyka dzisiaj jest owulacja, podbrzusze pobolewa. Test owu prezentuja sie tak:

Czyli pik byl w czwartek, a owu wczoraj lub dzis by byla?
Dziewczyny z innego forum mnke zalamaly twierdząc ze zadnen nie jest pozytywny.. :(
To moj 1 miesiac z tymi testami moze robie cos zle?
 
Z ciekawości bo w zeszłym cyklu miałam testy negatywne cały cykl i cykl trwał aż 60 dni a że mam w domu jeszcze 42 testy to robię sobie testy [emoji6]

Edit: starania zawieszone ale też się nie zabezpieczamy bo zbyt długo doprowadzałam hormony do porządku aby teraz mi je anty rozlegulowaly a tak mniej więcej mam jakiś podgląd na to co się dzieje w danym dniu cyklu.
Aha, ok. Rozumiem :)
 
To chyba coś jednak inaczej idziemy, bo ja dziś 10dc 🤔 owulacji spodziewam się koło 16dc, ale się okaże :)

Ja 11 dc.. Dwa dni temu miałam owulke.... I wszystko się zgadza. Ja dostalam 6 a Ty 7 zaczęłaś liczyc jednak bo stwierdziłaś że plamień nie bierzesz pod uwagę. Oby Ci szybko zleciało a potem najgorsze czekanie 😑 ja już dzisiaj spojrzałam się na test.. Głupia 😏 🤦‍♀️ dobrze ze wyjeżdżam to nie będę tak fiksować i myśleć... Ale 8 cykl i czemu niby miało by się udać tym razem.. 😏Muszę tylko na wyjeździe zrobić proga kurde a jak wyjdzie że owulki nie było to tylko sobie wypad popsuje 😐
 
Powiedziała bym że krótko nawet bardzo w porównaniu do dziewczyn tutaj :) teraz będzie trzeci cykl starań w czerwcu przeszłam biochemiczną. Mamy już 4letniego synka. Nie mam żadnych problemów z zajściem tzn do tej pory nie miałam. Syna w pierwszym cyklu spłodzilismy ta biochemiczna to przypadek. Dzisiaj faktycznie dobre wino mi się przyda nawet pójdę je schłodzić :) nie załamuje się działam dalej, ale tak porostu zwyczajnie zrobiło mi się przykro...
Ojej no masz ja też miałam w czerwcu biochemiczna. My staramy się od kwietnia tylko że o pierwsze dziecko. Pierwszy dzień @ to zawsze niemiła sprawa, człowiek by chciał tak hop siup a tu trzeba się troszkę napracować 😅 ale wierzę, że każdej z nas uda się niedługo zobaczyć 2 kreseczki i szczęśliwie donosić ciążę 😊
 
Wracam do was z powrotem. Miałam być kwietniowa, ale w tamtym tygodniu wszystko się skończyło :( jeszcze mi troche ciężko.. Próbuje sobie jakos zająć czas.. Najgorzej, że to wszystko działo się podczas wyjazdu. Urlop w tym roku zjebany jak zresztą cały rok..
Bardzo mi przykro ☹️ Trzymaj się mała, uszy do góry i trzeba walczyć dalej. Będzie dobrze 😉
 
Bardzo mi przykro [emoji3525] Trzymaj się mała, uszy do góry i trzeba walczyć dalej. Będzie dobrze [emoji6]
No już trochę przeszło .. Byłam w dwóch ciazach i nie było takich niespodzianek.. Teraz trzecia i niestety.. Ale wiedziałam od początku, że to zbyt piękne, żeby za pierwszym razem się udało jak wcześniej się tyle staraliśmy :(
 
reklama
Wy tu testujecie, a ja jak zawsze w lesie, jeszcze przed owulacją :p @Gigi Tg @nadziejka93 - my chyba szłyśmy równo, nie? ;) Jak nastroje?

Edit:
To chyba jakaś inna Nadzieja była, sorry, już się gubię! 🙈

Edit2:
@Nadziejka90 to musisz być Ty! :D
Hej ja dzisiaj 11dc miałam odpuścić z testami owu ale zamówiłam i sobie sprawdzam na razie bardzo lekka kreska jest więc coś się zaczyna dziać , według apki 4 dni do owu.W tym cyklu jakoś tak inaczej do tego podchodzę (na razie)😁 ostatnio mówiłam co ma być to będzie i aż tak nie było mi przykro . Teraz tak totalnie na luzie .A co tam u Ciebie ?
 
Do góry