reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Właśnie przez plamienia w trakcie cyklu. I już tak dwa razy miałam a na usg nie zawsze wszystko widać.
Tylko wiesz, ja tak kiedyś miałam i miałam robiona biopsję aspiracyjna z macicy by właśnie zobaczyć czy nie ma polipow. Nic nie wyszło. Było tak że plamilam i krwawilam na zmianę przez 6 tygodni. A potem to minęło SAMO Z SIEBIE i 1,5 roku miałam spokój. Owszem plamilam przed okresem ale między okresem a okresem był w miarę spokoj. A teraz historia się powtarza. Drżę już o to, czy znowu nie będę krwawić 6 tygodni
 
Tylko wiesz, ja tak kiedyś miałam i miałam robiona biopsję aspiracyjna z macicy by właśnie zobaczyć czy nie ma polipow. Nic nie wyszło. Było tak że plamilam i krwawilam na zmianę przez 6 tygodni. A potem to minęło SAMO Z SIEBIE i 1,5 roku miałam spokój. Owszem plamilam przed okresem ale między okresem a okresem był w miarę spokoj. A teraz historia się powtarza. Drżę już o to, czy znowu nie będę krwawić 6 tygodni

Aha, kurcze to nawet nie wiem co poradzić. A co lekarze na to? Może faktycznie stres, stres może zniszczyć wszystko w organizmie.
 
Aha, kurcze to nawet nie wiem co poradzić. A co lekarze na to? Może faktycznie stres, stres może zniszczyć wszystko w organizmie.
Ale ja mialam.wieksze stresy niż teraz. Zmarł mi tato, miałam problemy w pracy, i wszystko było regularnie a teraz jak się zaczęłam wyluzowywac, doszłam do siebie to teraz stres? Aż tak bym się stresowała drożnością? Przecież cieszyłam się na ten zabieg.
 
Ale ja mialam.wieksze stresy niż teraz. Zmarł mi tato, miałam problemy w pracy, i wszystko było regularnie a teraz jak się zaczęłam wyluzowywac, doszłam do siebie to teraz stres? Aż tak bym się stresowała drożnością? Przecież cieszyłam się na ten zabieg.

No a kiedy miałaś ta histero? Kurcze aż dziwne to wszystko.
 
reklama
Dziewczyny, czy przy pcos jak nie mam okresu w ogóle mogę zacząć stymulacje owulacji jak nie miałam okresu czy przed stymulacja muszę go wywołać? Gine za 3 tyg a chciałabym wiedzieć to bym sobie załatwiła receptę na dupka :)
 
Do góry