reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Dziewczyny, czy przy pcos jak nie mam okresu w ogóle mogę zacząć stymulacje owulacji jak nie miałam okresu czy przed stymulacja muszę go wywołać? Gine za 3 tyg a chciałabym wiedzieć to bym sobie załatwiła receptę na dupka :)
Na ulotce jest napisane że jeśli okresu nie ma to można zacząć stymulacje w dowolnym czasie.
 
reklama
Witam się w 21 dc :) od poniedziałku kłuje mnie w boku - to był mój jedyny objaw w pierwszej ciąży, ale wiem, że teraz jest za szybko na jakiekolwiek objawy, więc widzę, że głowa świruje ;) Kupiłam sobie też dwa testy ciążowe, bp choć szansa na ciąże mała, to nie ma lepszego wywoływacza @ niż test ;) Bo znając życie w tym cyklu @ się przesunie z niezrozumiałych powodów ;) No nic, 6 dni do końca cyklu :D
Mamy podobnie, mi zostało 5 dni do końca cyklu :) tylko ja dziś w 25dc :) starania u nas były co dwa dni przez cały cykl 🤣 gdzie nie gdzie co trzy dni :) też mam cichą nadzieję że się uda. Objawów żadnych nie szukam bo miesiąc temu miałam wszystkie ciążowe miesiączka spóźniła się o tydzień nawet dwa razy betę zrobiłam i du** 🤣 trzymam za nas kciuki :)
 
Dziewczyny zdarzało Wam się, że przez stres cykl całkiem wariował? U mnie 38dc, gin kazał czekać, a ja zaraz oszaleję... Fakt, że ten miesiąc był potworny, jeśli chodzi o pracowy stres, ale nie wiem czy to możliwe, żeby aż tak się rozjechał. Testy negatywne, a @ nie nadchodzi...
Zdarzyło mi się i to nie raz. Nawet do tygodnia
 
Ja się czuje bardzo dobrze, dziękuję ❤ Właśnie odpoczywam na wakacjach w Grecji, ładuje bateryjki 🤪 05.08 miałam pierwsze usg (to był mój 5+5) i wszystko było ok na swoim miejscu, serduszko już biło ❤ To moja pierwsza ciąża dlatego tym bardziej się tym ekscytuje :) mam nadzieje, że wszystko będzie dalej ok :) jedyne co z dolegliwości ciążowych to bolą mnie piersi i od czasu do czasu łapie mnie wilczy głód, ale jeść zbytnio nie mogę bo po zjedzeniu odrobinę czuje się już pełna :p
Życzę wszystkim staraczkom dwóch kreseczek! ❤
I pamiętajcie - jedzcie ananasa! 🍍🤣
Już czeka w szafce na drugą część cyklu hahaha
 
Heeej, u mnie dzisiaj dopiero 13 dc, ruszyłam z testami owu, póki co negatywy, ale zazwyczaj mam owu dopiero 17, 18 dc także jeszcze mam kilka dni. Biorę bromocorn na prolaktynę i czuję się po nim tragicznie...I to zaledwie po pół tabletki na noc. Ktoras z Was tez go bierze? Waga na urlopie niestety poszybowała w górę, więc obecna waga to najwyższa w moim życiu...gorzej chyba juz być nie może. Mimo wszystko pocieszam sie, że rezerwa jajnikowa jest ok, więc jeśli nawet teraz, się nie uda, to chyba jeszcze zdążę!
 
reklama
Heeej, u mnie dzisiaj dopiero 13 dc, ruszyłam z testami owu, póki co negatywy, ale zazwyczaj mam owu dopiero 17, 18 dc także jeszcze mam kilka dni. Biorę bromocorn na prolaktynę i czuję się po nim tragicznie...I to zaledwie po pół tabletki na noc. Ktoras z Was tez go bierze? Waga na urlopie niestety poszybowała w górę, więc obecna waga to najwyższa w moim życiu...gorzej chyba juz być nie może. Mimo wszystko pocieszam sie, że rezerwa jajnikowa jest ok, więc jeśli nawet teraz, się nie uda, to chyba jeszcze zdążę!
Ja zażywalam ponad 4 miesiące bromergon 2 tyg pół tabketki na noc 3 miesiące 1x1 cała tabelkę na noc i 2 tyg pół tabletki na noc i do dzisiaj PRL mam w normie ładny wynik. Choć biorąc bromergon obniżyłam PRL do 2.0 a teraz mam super wynik bo 303
Edit: nie miałam żadnych skutków ubocznych ale jak ci dokuczają bardzo to można zmienić np na dostinex z tym że bromergon jest jednym z najtańszych leków na PRL tamte już są droższe.
 
Ostatnia edycja:
Do góry