reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Dziewczyny czy jak miałam za wysoka prolaktyne i dostałam przez caaaaaly cykl po pół tabletce bromergenu to jest szansa że zajdę w ciążę? Czy nie zaszkodzi to ewentualnemu zarodkowi? Dziś 18dc
Ja zaszłam na bromku, po prostu jak się dowiedzialam, poleciałam do lekarza i kazal odstawić. Ale wspomnial tez, gdybym miala norme jakos mega przekroczoną to bym nie mogla odstawix tak po prostu. Bralam po calej, prolaktyne mialam jakos 60 jednostek, przy normie do 15, dokladnie nie pamietam
 
reklama
Hey dziewczyny, u mnie 25 dc i zrobiłam test!
Miałam WSZYSTKIE objawy ciąży hehehhhe [emoji4][emoji4][emoji4]
Dostałam małego plamienia i przestraszylam się, że jednak jestem w ciąży i plamie i zrobiłam test - negatyw.
Plamienie to okres, a ja śmieje się z siebie, bo mnie organizm oszukał strasznie [emoji28]
Bóle piersi były spowodowane gorsza dieta (nasila PMS), więcej śluzu miałam przez wiesiołka, którego brałam do owu.
Czuję się oszukana i rozczarowana, ale bardzo chciałam kilka tygodni brac metformine i zobaczyć jak się po niej czuję, zanim zajde w ciążę... Narazie biorę od poniedziałku i dziś nie zdążyłam zjeść obiadu i leciałam na kibelek... A biorę pół tabletki, docelowo dwie,wiec długa droga przede mną.
No i chciałam iść do dietetyka, żeby mi jakąś dietę opracował, zapisałam sie na siłownię, a w ciazy siłka raczej odpada.... Eh bardzo chciałabym być w ciąży, ale boję się strasznie...


A jak tam u was?
 
Hey dziewczyny, u mnie 25 dc i zrobiłam test!
Miałam WSZYSTKIE objawy ciąży hehehhhe [emoji4][emoji4][emoji4]
Dostałam małego plamienia i przestraszylam się, że jednak jestem w ciąży i plamie i zrobiłam test - negatyw.
Plamienie to okres, a ja śmieje się z siebie, bo mnie organizm oszukał strasznie [emoji28]
Bóle piersi były spowodowane gorsza dieta (nasila PMS), więcej śluzu miałam przez wiesiołka, którego brałam do owu.
Czuję się oszukana i rozczarowana, ale bardzo chciałam kilka tygodni brac metformine i zobaczyć jak się po niej czuję, zanim zajde w ciążę... Narazie biorę od poniedziałku i dziś nie zdążyłam zjeść obiadu i leciałam na kibelek... A biorę pół tabletki, docelowo dwie,wiec długa droga przede mną.
No i chciałam iść do dietetyka, żeby mi jakąś dietę opracował, zapisałam sie na siłownię, a w ciazy siłka raczej odpada.... Eh bardzo chciałabym być w ciąży, ale boję się strasznie...


A jak tam u was?
Eh... A już na początku posta serce mi mocniej zabiło bo odniosłam wrażenie że zaraz będzie napisane że pozytyw 😐
 
Ja zaszłam na bromku, po prostu jak się dowiedzialam, poleciałam do lekarza i kazal odstawić. Ale wspomnial tez, gdybym miala norme jakos mega przekroczoną to bym nie mogla odstawix tak po prostu. Bralam po calej, prolaktyne mialam jakos 60 jednostek, przy normie do 15, dokladnie nie pamietam
No i ja miałam 62 :)
 
Pisałyście, że nie ma kreseczek, więc może w końcu się ujawnię. Gdzieś 2 tygodnie temu pisałam, że nie mam żadnych objawów i podświadomie czuję, że się nie udało. Test zrobiony w dniu @. Dzień po beta 408.3, dzisiaj ( po 48 h) 937.3 ♥️
IMG_20200809_084209.jpg
 
Hey dziewczyny, u mnie 25 dc i zrobiłam test!
Miałam WSZYSTKIE objawy ciąży hehehhhe [emoji4][emoji4][emoji4]
Dostałam małego plamienia i przestraszylam się, że jednak jestem w ciąży i plamie i zrobiłam test - negatyw.
Plamienie to okres, a ja śmieje się z siebie, bo mnie organizm oszukał strasznie [emoji28]
Bóle piersi były spowodowane gorsza dieta (nasila PMS), więcej śluzu miałam przez wiesiołka, którego brałam do owu.
Czuję się oszukana i rozczarowana, ale bardzo chciałam kilka tygodni brac metformine i zobaczyć jak się po niej czuję, zanim zajde w ciążę... Narazie biorę od poniedziałku i dziś nie zdążyłam zjeść obiadu i leciałam na kibelek... A biorę pół tabletki, docelowo dwie,wiec długa droga przede mną.
No i chciałam iść do dietetyka, żeby mi jakąś dietę opracował, zapisałam sie na siłownię, a w ciazy siłka raczej odpada.... Eh bardzo chciałabym być w ciąży, ale boję się strasznie...


A jak tam u was?

Też myślałam, że to już. Ale okresu jeszcze nie ma? Więc szanse zawsze są.
U mnie bez zmian. Jutro jedziemy nad morze 😉
 
Pisałyście, że nie ma kreseczek, więc może w końcu się ujawnię. Gdzieś 2 tygodnie temu pisałam, że nie mam żadnych objawów i podświadomie czuję, że się nie udało. Test zrobiony w dniu @. Dzień po beta 408.3, dzisiaj ( po 48 h) 937.3 ♥ Zobacz załącznik 1161922
Super gratulacje 😍 strasznie rzadko tu zaglądam ale wszystkim gratuluję 😊
 
reklama
Do góry