reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Myślę, że powinnaś to skonsultować z lekarzem... Każdy ma inny plan leczenia. Przy bromergonie nic nie piszą, że wpływa źle na ciążę. Natomiast dostinex ma w ulotce, że należy go odstawić miesiąc przed staraniami lub kiedy tylko potwierdzi się ciążę. No i ja np biorę dostinex i w ciąży nie kazała mi odstawić. Nie wiem czy przerwie w trakcie, bo i tak gdyby się udało mam się od razu u niej zjawić, więc wtedy się okaże co dalej.
Ja właśnie dostałam zalecenie brać przez cały cykl i się starać, za 2tyg mam iść z wynikami prolaktyny i być może z dwoma kreskami. Okaże się. Tylko martwię się bo na podtrzymanie ciąży itp się podnosi prolaktyne a ja cały czas zbijam
 
reklama
Ja właśnie dostałam zalecenie brać przez cały cykl i się starać, za 2tyg mam iść z wynikami prolaktyny i być może z dwoma kreskami. Okaże się. Tylko martwię się bo na podtrzymanie ciąży itp się podnosi prolaktyne a ja cały czas zbijam
No tak, ale masz nie dużą dawkę, więc bez obaw. Jeśli zobaczysz dwie kreski, to zrób prolaktynę. Lekarz sam oceni czy należy ją jeszcze coś zbijać czy już zostawić.
W ciąży będzie cały czas rosła, więc po odstawieniu znowu może mieć niebezpieczną wartość.
 
Dziewczyny czy jak miałam za wysoka prolaktyne i dostałam przez caaaaaly cykl po pół tabletce bromergenu to jest szansa że zajdę w ciążę? Czy nie zaszkodzi to ewentualnemu zarodkowi? Dziś 18dc
Najlepiej skonsultować się z lekarzem - nawet telefonicznie, ale z tego co mi się obiło o uszy, to raczej nie odstawia się go nagle.

A mnie dziś zalał śluz :o lata tak nie miałam i nie wiem co jest grane, ale się wystraszyłam i poleciałam do apteki kupić prenatal uno, bo ja dalej na femibionie 0 i chciałam go zmienić od następnego miesiąca, by przez następne miesiące "lepiej" przygotować organizm 😂
 
Nawet mi nic nie mówcie.... Ja dostałam okres 5 dni wcześniej więc przesunęłam wizytę w klinice końcem sierpnia. Okres się skończył i od przed wczoraj krwawię chociaż jestem w 12 dniu cyklu dzisiaj.... Odpadła mi drożność bo w trakcie krwawienia nie zrobię. I wizyta w klinice stoi przed znakiem zapytania. Wyjazd na urlop w przyszlum tygodniu też. Obawiam się że będę tak krwawić do okresu który nie wiadomo kiedy przyjdzie. Na dodatek mam 17 mm pęcherzyk. I co z tego. Nic mi się nie zagniezdzi skoro macica myśli że należy się złuszczać i tak właśnie robi. Oszaleje. Wzięłam aż zwolnienie na zle samopoczucie bo ja już nie jestem w stanie tego znieść... Trzy dni miałam spokój po okresie i co, znowu okres?????
Przytulam Cię mocno, i mam nadzieję,że niedługo pomogą Wam zostać rodzicami bo już wiele przeszłaś😘😘
 
@Kawues @Oleczqa002 @klaudiaanita Wy to chyba jedne z pierwszych mam, z naszego wątku :) jak się czujecie? ❤️
Ja się czuje bardzo dobrze, dziękuję ❤️ Właśnie odpoczywam na wakacjach w Grecji, ładuje bateryjki 🤪 05.08 miałam pierwsze usg (to był mój 5+5) i wszystko było ok na swoim miejscu, serduszko już biło ❤️ To moja pierwsza ciąża dlatego tym bardziej się tym ekscytuje :) mam nadzieje, że wszystko będzie dalej ok :) jedyne co z dolegliwości ciążowych to bolą mnie piersi i od czasu do czasu łapie mnie wilczy głód, ale jeść zbytnio nie mogę bo po zjedzeniu odrobinę czuje się już pełna :p
Życzę wszystkim staraczkom dwóch kreseczek! ❤️
I pamiętajcie - jedzcie ananasa! 🍍🤣
 
Mdłości codziennie ,ból żołądka
Jutro moje pierwsze usg bardzo się boję!
Będzie dobrze! Wspieramy 🤗

Ja się czuje bardzo dobrze, dziękuję ❤️ Właśnie odpoczywam na wakacjach w Grecji, ładuje bateryjki 🤪 05.08 miałam pierwsze usg (to był mój 5+5) i wszystko było ok na swoim miejscu, serduszko już biło ❤️ To moja pierwsza ciąża dlatego tym bardziej się tym ekscytuje :) mam nadzieje, że wszystko będzie dalej ok :) jedyne co z dolegliwości ciążowych to bolą mnie piersi i od czasu do czasu łapie mnie wilczy głód, ale jeść zbytnio nie mogę bo po zjedzeniu odrobinę czuje się już pełna :p
Życzę wszystkim staraczkom dwóch kreseczek! ❤️
I pamiętajcie - jedzcie ananasa! 🍍🤣
Jemy haha! 😃
 
Mdłości codziennie ,ból żołądka
Jutro moje pierwsze usg bardzo się boję!
Będzie dobrze! Wspieram myślami i trzymam kciuki ✊

Ja się czuje bardzo dobrze, dziękuję ❤ Właśnie odpoczywam na wakacjach w Grecji, ładuje bateryjki 🤪 05.08 miałam pierwsze usg (to był mój 5+5) i wszystko było ok na swoim miejscu, serduszko już biło ❤ To moja pierwsza ciąża dlatego tym bardziej się tym ekscytuje :) mam nadzieje, że wszystko będzie dalej ok :) jedyne co z dolegliwości ciążowych to bolą mnie piersi i od czasu do czasu łapie mnie wilczy głód, ale jeść zbytnio nie mogę bo po zjedzeniu odrobinę czuje się już pełna :p
Życzę wszystkim staraczkom dwóch kreseczek! ❤
I pamiętajcie - jedzcie ananasa! 🍍🤣
Super! ❤️ Odezwijcie się czasem, co tam u Was i jak dzidziuchy :)
 
A miałaś robioną histeroskopię. Też mam problemy z krwawieniami w środku cyklu i mój gin mówił że czasem na usg nie widać wszystkiego i trzeba zrobić histeroskopię aby sprawdzić co tam może krwawić.

To prawda, często też polipy dają takie objawy. Ja miałam robiona diagnostyczna bo było podejrzenie poliow.
 
reklama
Do góry