reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Dziewczyny, sorrki za spam w tym temacie, ale mój wcześniejszy test robiłam 3 dni przed @, więc martwiłam się, że okres może jeszcze się pojawić, ale dzisiaj mam 1 dzień po spóźnionym @ i teścik wyglada tak - chyba raczej już nie przyjdzie? 😄
 

Załączniki

  • 88E7E4E2-E94D-49A1-8622-954E03C94F8F.jpeg
    88E7E4E2-E94D-49A1-8622-954E03C94F8F.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 118
reklama
Moja akurat nie domyka się, tyle tylko wiem jak lekarz po porodach badał, ale mówił że tak może być, więc tego do końca nie okresle, jeśli się opuściła przed samą @ to znaczy że ciąży raczej nie ma, a po owu też z mężem baraszkujemy także myślę że mój palec jest delikatniejszy niż jego jegomość obijający się tam😉
No właśnie palcem czy paznokciem można podrażnić szyjkę nieumyślnie po owu - tak czytałam na stronie naturalnego planowania rodziny :) 🤷🏼‍♀️
 
Dziewczyny, kilka dni temu pisałam już, że świruję w tym cyklu i robię od kilku dni codziennie testy nawet jeśli nadal jest przed @. Dzisiaj testowałam nowe testy z allegro, teoretycznie jutro @, a test wygląda tak:
Pytanie czy to fabryczna, czy mózg mnie oszukuje.

Widzicie coś?
Ja coś chyba widzę. Tak wyglądał mój test dzień przed @ z córką.
[9 dni do @, pierwszy cykl starań]

Czesc! Moge się przyłączyć?
Starania o trzeciego maluszka, 30 lat na liczniku. [emoji16][emoji3060]
O to tak jak ja tyle, że 29 na liczniku bedzie :D
 
Nie miałam zamiaru cię straszyć czy niepokoić 😀 dużo zdrówka życzę i spokoju 😘
spokojnie, ja sama się zaniepokoilam bo jak się przebudziłam od razu czułam pieczenie na ustach i w głowie czarne myśli i przeszukanie całych internetow bo zawsze słyszałam, ze jest niebezpieczna, ja przez to przyspiesze termin wizyty u ginekologa i wybiorę się jak najszybciej się będzie dało. 😘😘 Ostrożności nigdy nie za wiele, wiedziałam, ze w ciąży będę miała ja na pewno, ale nie przypuszczałam, ze teraz we wczesnej chociaż ciagle mam katar może dlatego takie osłabienie 🤔 Jeszcze nie mam swojego ginekologa żebym mogła zadzwonić i dopytać 😒
 
spokojnie, ja sama się zaniepokoilam bo jak się przebudziłam od razu czułam pieczenie na ustach i w głowie czarne myśli i przeszukanie całych internetow bo zawsze słyszałam, ze jest niebezpieczna, ja przez to przyspiesze termin wizyty u ginekologa i wybiorę się jak najszybciej się będzie dało. 😘😘 Ostrożności nigdy nie za wiele, wiedziałam, ze w ciąży będę miała ja na pewno, ale nie przypuszczałam, ze teraz we wczesnej chociaż ciagle mam katar może dlatego takie osłabienie 🤔 Jeszcze nie mam swojego ginekologa żebym mogła zadzwonić i dopytać 😒
Ja opryszczke mam na dzień dobry jak nadchodzi jesień i tak az do wiosny. Z córką miałam 3 na ustach w jednym czasie. Jeżeli to nie pierwsza to ok. Tak mi zawsze ginekolog mówiła. Zresztą miałam przeciwciała także było ok. Gorzej jakby to była opryszczka okolic intymnych :)
 
reklama
Ja opryszczke mam na dzień dobry jak nadchodzi jesień i tak az do wiosny. Z córką miałam 3 na ustach w jednym czasie. Jeżeli to nie pierwsza to ok. Tak mi zawsze ginekolog mówiła. Zresztą miałam przeciwciała także było ok. Gorzej jakby to była opryszczka okolic intymnych :)
dzieki za radę 😘 U mnie to norma opryszka to moje drugie imię w okresie jesienno zimowym 😒 Na szczęście na mnie działa heviran później mam długo spokoj, ale teraz nie mogę go zażywać 😁
 
Do góry