reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Dziewczyny a ja dzisiaj 19 dc. Wczoraj test pozytywny. I przytulanki były przedwczoraj, wczoraj. Dzisiaj nie damy rady ale będą jutro. Wystarczy? I czy to dobrze że mnie dzisiaj zalewa śluzem? Aż takim wodnistym?
 
reklama
No proszę już nowa grupa🤗 kobietki tak ogólnie chce zajsc w przyszłym roku na wiosnę w ciaze:) generalnie mam pcos i lekarka mi mówiła na wczorajszej wizycie abym przestała brać duphaston, bo to sztuczny okres I mi nie pomoże jest to zbędne dopiero na wiosnę jak będę się starać mam przyjść na symulacje. Ale tutaj parę dziewczyn też ma pcos i pierw regulują cykle A ja bez duphastpnu nie mam okresu w ogóle. Nie wiem co o tym myśleć czy ta symulacja faktycznie mi pomoże od razu bo mi mówiła że max 2 cykle I będę w ciąży 🤔
 
Dziewczyny a ja dzisiaj 19 dc. Wczoraj test pozytywny. I przytulanki były przedwczoraj, wczoraj. Dzisiaj nie damy rady ale będą jutro. Wystarczy? I czy to dobrze że mnie dzisiaj zalewa śluzem? Aż takim wodnistym?
Myśle, że bardzo dobrze 😃 ja przed owu miałam przytulanki 3 dni przed i 1 dzień przed, a w owu nie było 🤪 i się udało 😃 💪
 
No proszę już nowa grupa🤗 kobietki tak ogólnie chce zajsc w przyszłym roku na wiosnę w ciaze:) generalnie mam pcos i lekarka mi mówiła na wczorajszej wizycie abym przestała brać duphaston, bo to sztuczny okres I mi nie pomoże jest to zbędne dopiero na wiosnę jak będę się starać mam przyjść na symulacje. Ale tutaj parę dziewczyn też ma pcos i pierw regulują cykle A ja bez duphastpnu nie mam okresu w ogóle. Nie wiem co o tym myśleć czy ta symulacja faktycznie mi pomoże od razu bo mi mówiła że max 2 cykle I będę w ciąży 🤔
Mi też tak mówiono 😂🤦
 
Ja zaszłam na stymulacji w pierwszym strzale ;)
No proszę już nowa grupa[emoji847] kobietki tak ogólnie chce zajsc w przyszłym roku na wiosnę w ciaze:) generalnie mam pcos i lekarka mi mówiła na wczorajszej wizycie abym przestała brać duphaston, bo to sztuczny okres I mi nie pomoże jest to zbędne dopiero na wiosnę jak będę się starać mam przyjść na symulacje. Ale tutaj parę dziewczyn też ma pcos i pierw regulują cykle A ja bez duphastpnu nie mam okresu w ogóle. Nie wiem co o tym myśleć czy ta symulacja faktycznie mi pomoże od razu bo mi mówiła że max 2 cykle I będę w ciąży [emoji848]
 
Dziewczyny a ja dzisiaj 19 dc. Wczoraj test pozytywny. I przytulanki były przedwczoraj, wczoraj. Dzisiaj nie damy rady ale będą jutro. Wystarczy? I czy to dobrze że mnie dzisiaj zalewa śluzem? Aż takim wodnistym?
Najlepiej co drugi dzień 🙂 wtedy nie przegapisz owulacji i plemniki zdążą się wyprodukować 😋 przy zbyt częstym współżyciu znacznie spada płodność u mężczyzn, wtedy często sperma robi się wodnista. Jak dojdzie do takiego etapu to trzeba dać chłopu 1-2 tygodnie wstrzemięźliwości, żeby się zregenerował 🙂
 
Maz zrobił badanie nasienia. Wszystko git. Mi też udało się zrobić trochę badań z krwi i poza tarczyca jest ok. Niedoczynność, ale leczona od pół roku. Jeszce troszkę jest do sprawdzenia, ale jesteśmy w UK a tu z reguły droga nie jest prosta jeśli chodzi o badania tupu drożnośc jajowodów itp, a co dopiero w dobie wirusa 🤷‍♀️ ich zdaniem to ja nawet nie mam niedoczynności tarczycy.. takze no.. ;)
Edit. Także wszystkie badania robione na szybkiego, hurtowo, na urlopie w Pl
Mam wrażenie, że ten wirus jest dla większości jak koniec świata.... Osobiście mam mieszane odczucia, nawet przypadki młodych osób były cholernie naciągane w mediach, bo nikt nie mówił jaki był stan wyjściowy. My jak zrobimy badania nasienia, to już zostaną mi hormony i hsg
 
reklama
Do góry