reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ojej tak by było super. Pierwszy tydzień po owu jeszcze jakoś nie myślałam za dużo, ale od środy już się doszukuje 😂 ale cały czas mówię sobie "uspokój się" 😂 miałam tak koło środy bóle podbrzusza, troszkę mnie ciągnęło do pachwin, krzyż mnie trochę bolał, ale to wszystko minęło i boli mnie już tylko brzuch jak na @ więc juz nie spodziewam się dzidzi w tym cyklu. A piersi mnie nie bolały nigdy przed @ i teraz też nie bolą. 😊 A kiedy masz termin @?
Nie kochana, wydaje mi się że do mnie @ przyjdzie, ale może do Ciebie nie🤞🏼😉
Ja rano czułam jajniki, teraz znowu nie czuję nic, szkoda że nie można po owu od razu wiedzieć 😂 a @ w swoim terminie jak coś, a nie tak czekasz i nie wiesz czy cyce bolą w tą czy w tamtą, ja mam mdlosci dzień, lub dwa przed @, teraz mam cykl od owu jakiś odwrócony, chciałabym aby się udało, przynajmniej bym mogła powiedzieć, tak ten cykl jak zaszłam był całkiem inny☺️😉
 
reklama
Więc tak, zrobiłam teraz tez🙈 i nie spienilo mi się, duża piana była rano i wieczorem, więc pogrzebałam i znalazłam jakiś plik w internecie, o pH moczu w ciągu dnia, rano i wieczorem mocz ma właśnie bardziej kwaśne ph😉
Wszystko jasne, siusiałam koło 14.30 to jak nic zasadowe pH 🤣 przynajmniej wyjaśniłaś tajemnice sody hehe 😁😁😁
 
Ojej tak by było super. Pierwszy tydzień po owu jeszcze jakoś nie myślałam za dużo, ale od środy już się doszukuje 😂 ale cały czas mówię sobie "uspokój się" 😂 miałam tak koło środy bóle podbrzusza, troszkę mnie ciągnęło do pachwin, krzyż mnie trochę bolał, ale to wszystko minęło i boli mnie już tylko brzuch jak na @ więc juz nie spodziewam się dzidzi w tym cyklu. A piersi mnie nie bolały nigdy przed @ i teraz też nie bolą. 😊 A kiedy masz termin @?
Między 27 a 29.07,ostatnio dostałam dwa dni szybciej to teraz wg wcześniejszych cykli powinien mi się przedłużyć dwa czyli 29.07
 
Hejka. A ja nie wiem co myśleć. Nie dawno bo miesiąc temu miałam poronienie samoistne ale cykl szedł naturalnie bo szykowała się piękna owulka. I wczoraj powinien przyjść okres a tu test pozytywny i Beta rośnie bo pierwsza 23. 08 wynik 5.7mlU a drugi po 48godzinach 22,1mlU. Czyżby zaskoczyło...
 
Między 27 a 29.07,ostatnio dostałam dwa dni szybciej to teraz wg wcześniejszych cykli powinien mi się przedłużyć dwa czyli 29.07
O to ja 28.07 to podobnie, może obie się nie spodziewamy a życie nas zaskoczy 🤞 😊 choć ja w czerwcu miałam biochemiczna i tak dziwnie bo w dniu spodziewanej @ testy były negatywne, dostałam krwawienia o czasie a później jakieś plamienia, okazała się biochemiczna bo testy wychodziły ale beta szybko spadła, dostałam krwawienie po 3 tygodniach od poprzedniego, w międzyczasie przez tą biochemiczna nie było owu i była torbiel.. Czekam czy teraz przyjdzie okres po 4 tyg tak jak miałam zawsze czy coś się przestawi..
 
O to ja 28.07 to podobnie, może obie się nie spodziewamy a życie nas zaskoczy 🤞 😊 choć ja w czerwcu miałam biochemiczna i tak dziwnie bo w dniu spodziewanej @ testy były negatywne, dostałam krwawienia o czasie a później jakieś plamienia, okazała się biochemiczna bo testy wychodziły ale beta szybko spadła, dostałam krwawienie po 3 tygodniach od poprzedniego, w międzyczasie przez tą biochemiczna nie było owu i była torbiel.. Czekam czy teraz przyjdzie okres po 4 tyg tak jak miałam zawsze czy coś się przestawi..
Współczuję Ci😔, życzę aby @ nie przyszła, abyś miała dwie kreseczki i serduszko w brzuszku☺️
 
Hej, owulacje mialam w okolicach środy-czwartku a dzisiaj boli mnie podbrzusze ewidentnie macica...miala któraś tak może? Jestem trochę na tym punkcie przewrażliwiona po moich perypetiach onkolocznych..zazwyczaj klucie na owulacje i potem spokój
 
Hej, owulacje mialam w okolicach środy-czwartku a dzisiaj boli mnie podbrzusze ewidentnie macica...miala któraś tak może? Jestem trochę na tym punkcie przewrażliwiona po moich perypetiach onkolocznych..zazwyczaj klucie na owulacje i potem spokój
Mnie w tym cyklu od owu bolało przez 6 dni i przestalo, miałam wrażenie że to jajniki.

A dzisiaj dziewczyny posprzątałam, pozniej większe zakupy, teraz prasuje i czuje takie niewiem, lekkie skurcze, czy pulsujący bol jajników, sama niewiem w każdym razie nie jest to stały bol, może @ bedzie szybciej.
 
reklama
Ja staram się powstrzymać od testów i od pół roku żadnego nie zrobiłam 🙂 zawsze przychodzi @ 😞 tak jak Ty już mam opadnięte skrzydełka...13 cykl, teraz jestem 6dpo. Inaczej bym to przyjmowała, gdyby kiedykolwiek były jakieś problemy zdrowotne, tryb życia itp. ale widocznie tak musi być... Może faktycznie dzidzia myśli, że nie mamy dla niej czasu 😋 Nie wie, że będzie z nami buszować w życiu
U mnie podobnie, z tym że już 19,a może 20sty cykl starań, ale testów nie robię już rok. Jakoś mnie to dołowało zabardzo.. :)
 
Do góry