reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Niby człowiek się nie nastawia, że się uda bo niby akurat teraz ma się udać ale zostaje ten cień nadziei i człowiek wariuje. Mi mimo że lekarz powiedział, że w tym miesiącu nie było owulki to się łudzę.
 
Nie chce nic mówić, ale wyczytałam tutaj taki przypadek, że lekarz stwierdził brak owulki a test wyszedł pozytywny (ciążowy) ;) więc powiem Ci, że wszystko jest możliwe.
U mnie niby owulka była, ale po jakimś czasie starań człowiek zaczyna wątpić we wszystko, albo robić objaw ze wszystkiego 🙄 no zwariować idzie...
 
Jeszcze miałam napisać, że moja ginka poleciła mi kwas foliowy z mio-inozytolem (np. inofolik, ja mam myofolic) które wzmagają owulację , mogą częściej występować tzw spontaniczne owulacje. Może podziała i akurat się uda 👍
 
Nie chce nic mówić, ale wyczytałam tutaj taki przypadek, że lekarz stwierdził brak owulki a test wyszedł pozytywny (ciążowy) ;) więc powiem Ci, że wszystko jest możliwe.
U mnie niby owulka była, ale po jakimś czasie starań człowiek zaczyna wątpić we wszystko, albo robić objaw ze wszystkiego [emoji849] no zwariować idzie...
Mi lekarz mówił że owulacji nie będzie a była i to udana [emoji16]
 
Dziewczyny, zwariuje... 4dpo a mnie od 6 dni bolą jajniki.. na zmianę, raz jeden, raz drugi, czasem oba.. do tego mam uczucie takiego ciągnięcia macicy... jakby się to zdarzylo za tydzień to bym się już szykowała na @.. ale skąd teraz takie uczucia to nie wiem.. przecież chyba nie dostanę @ w 18dc🤪
 
Biorę już taki suplement. Nie wiadomo czy owulacji nie było do czasu jak chodzilam na USG a wystąpiła później czy jej nie ma wgl czy raz jest raz jej nie ma. Zmieniłam lekarza 2 miesiące temu zrobiłam badania które mi zlecił wyniki są super trochę witamina D była za niska ale tylko trochę. Biorę już wyższa dawkę. I teraz zmienił mi dawkowanie dupka i takie cyrki. Myślałam że jak więcej dupka to szybciej przyjdzie @.
 
Dziewczyny, zwariuje... 4dpo a mnie od 6 dni bolą jajniki.. na zmianę, raz jeden, raz drugi, czasem oba.. do tego mam uczucie takiego ciągnięcia macicy... jakby się to zdarzylo za tydzień to bym się już szykowała na @.. ale skąd teraz takie uczucia to nie wiem.. przecież chyba nie dostanę @ w 18dc[emoji2957]
Spokojnie. Mnie w tym cyklu co się właśnie skończył też bolały jajniki i czułam macicę i to do samej @. I zdrowa jestem chyba. A ciąży niestety nie[emoji853]
 
reklama
Ja mam tak samo odkąd zaczęliśmy starania to od połowy cyklu zawsze bolą. Chyba jest to tylko nasza psychika...
Wspaniale wiedzieć, dziewczyny, że nie jestem sama :D W pierwszej ciąży nic nie czułam, nawet jak okres się spóźniał już tydzień. Negatywny test mnie przekonał, że nie jestem w ciąży i nie doszukiwałam się żadnych objawów.
 
Do góry