reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Dziewczyny z doświadczenia czy przy takim teście beta wykaże coś konkretnego? Planuje iść jutro ale nie chce się rozczarować że będzie 20.
Jutro będzie 14 dpo a dziś zrobiłam test ponownie ...
IMG_20200907_075301.jpeg
 
reklama
Lecę robić obiad chociaz pomysłu brak, muszę poszperać w lodówce [emoji16] dzisiaj już brzuch mnie nie pobolewa tak jak przez ostatnie dni.. Nie wiem czy się cieszyć czy nie [emoji12] niech te 2 tyg w niepewności szybko zlecą [emoji120]
Ja jeszcze musze czekać 2,5 tygodnia do @, najgorsze jest to czekanie 🙉 człowiek nie wie co ze sobą zrobić
 
Jedyne co mozna stwierdzic to to ze beta wyjdzie powyzej 5 :) sprobowac mozesz, mozesz poczekac, ale wydaje mi sie ze moze byc ladna beta, te kreski na sikancach nie są współmierne czesto w stosunku do wynikow z krwi.
Dziewczyny z doświadczenia czy przy takim teście beta wykaże coś konkretnego? Planuje iść jutro ale nie chce się rozczarować że będzie 20.
Jutro będzie 14 dpo a dziś zrobiłam test ponownie ... Zobacz załącznik 1173248
 
Dziewczyny z doświadczenia czy przy takim teście beta wykaże coś konkretnego? Planuje iść jutro ale nie chce się rozczarować że będzie 20.
Jutro będzie 14 dpo a dziś zrobiłam test ponownie ... Zobacz załącznik 1173248

Jeżeli wychodzi test to beta wyjdzie, jeśli chcesz sprawdzić dla siebie to musisz zrobić przyrost po 48h. Ale tak sama beta nic nie wniesie raczej, ja bym czekała do USG z pęcherzykiem, bo wiadomo, że skoro test pozytywny to i beta będzie ;)
 
Dziewczyny z doświadczenia czy przy takim teście beta wykaże coś konkretnego? Planuje iść jutro ale nie chce się rozczarować że będzie 20.
Jutro będzie 14 dpo a dziś zrobiłam test ponownie ... Zobacz załącznik 1173248
Ja przy takiej kresce albo nawet jaśniejszej miałam betę ok 300 ale byłam wtedy w 6tc o czym nie wiedziałam.
 
Hej hej dziewczyny 👋
I ja też witam się w 1dc 🤷‍♀️

Stanelam w martwym punkcie, zapisałam się do gina na 16.09, to będzie 10dc...
Nie wiem, zastanawiam się czy on ze mnie kasy nie ciągnie, bo 9 cykl starań, w 3 zdiagnozował cykle bez owulacyjne, potem 3 cykle duphaston na niski progesteron i poprawienie cyklu od 14 do 24dc, przy tym ovarin, euthyrox bo tsh było ponad 3, w 7cyklu monitoring i podejrzenie endo, w 8 cyklu monitoring i ovitrelle, no i teraz monitoring i pregnyl... Każda wizyta 150,00zl, 3 ostatnie monitoringi to 3 wizyty w cyklu i guzik z tego 🙄😔 jak widzi, że jest problem z pękaniem pęcherzyka, to czy nie powinien zwiększyć dawki, no mam wrażenie, że chce abym najnajdluzej chodziła do niego i zostawiala co cykl 450zl plus do tego jeszcze leki, suple...
Jak to u was wygląda? Proszę powiedzcie, poradźcie...
Kochana ja bym skonsultowała się z innym lekarzem. Moja szwagierka od swojego gina usłyszała, że musi po raz kolejny się zoperować. Poszła do innego gina i usłyszała że nie ma takiej konieczności, jedynie musi się obserwować i regularnie badać. Więc co lekarz to opinia. A przy staraniach szkoda czasu na czekanie.
 
reklama
Mnie bolą trzeci miesiąc, odkąd zapadła decyzja o 2. dziecku. Wcześniej bardzo rzadko bolały, maks 1-2 dni, bardziej tkliwość, niż ból. A ostatnio aż od owulacji praktycznie cały czas do okresu i to tak naprawdę, że muszę chodzić w staniku (mam małe piersi i na ogół w domu nie noszę wcale). Niesamowity jest ludzki organizm.
Ja mam tak samo odkąd zaczęliśmy starania to od połowy cyklu zawsze bolą. Chyba jest to tylko nasza psychika...
 
Do góry