reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Ledwo wróciłam i już przeboje [emoji23] dzwoniła Pani do mnie, żebym jutro przyjechała na ponowny wymaz biocenozy bo poprzedni zgubili myślicie, że powinnam się coś odezwać, że powinno być za darmo? (koszt ok 45 zł)
tez bym oczekiwała pokrycia kosztów przez nich, skoro z ich winy próbka zaginęła. Czemu miałabyś ponosić koszty ich zaniedbania?

ps. Ale ja ogólnie jestem roszczeniowa 😂
 
Hej hej dziewczyny 👋
I ja też witam się w 1dc 🤷‍♀️

Stanelam w martwym punkcie, zapisałam się do gina na 16.09, to będzie 10dc...
Nie wiem, zastanawiam się czy on ze mnie kasy nie ciągnie, bo 9 cykl starań, w 3 zdiagnozował cykle bez owulacyjne, potem 3 cykle duphaston na niski progesteron i poprawienie cyklu od 14 do 24dc, przy tym ovarin, euthyrox bo tsh było ponad 3, w 7cyklu monitoring i podejrzenie endo, w 8 cyklu monitoring i ovitrelle, no i teraz monitoring i pregnyl... Każda wizyta 150,00zl, 3 ostatnie monitoringi to 3 wizyty w cyklu i guzik z tego 🙄😔 jak widzi, że jest problem z pękaniem pęcherzyka, to czy nie powinien zwiększyć dawki, no mam wrażenie, że chce abym najnajdluzej chodziła do niego i zostawiala co cykl 450zl plus do tego jeszcze leki, suple...
Jak to u was wygląda? Proszę powiedzcie, poradźcie...
 
Hej . Melduje się w swoj 26 dzień cyklu :D temperatura mierzona przed praca 36,9 :D czyli chyba @ jednak dziś nie przyjdzie :D
Hej, też mam taką temperaturę, ale 28. dzień cyklu i nie wiem czemu, ale spisałam już ten cykl na straty, może dlatego, że piersi nagle przestały boleć. Życzę Ci z całego serca, żeby się udało!:)
 
Hej, też mam taką temperaturę, ale 28. dzień cyklu i nie wiem czemu, ale spisałam już ten cykl na straty, może dlatego, że piersi nagle przestały boleć. Życzę Ci z całego serca, żeby się udało!:)
A kiedy miesiączka ?:) ja powinnam mieć dziś :) właśnie mnie piersi bardzo bolą :) dziękuje pięknie i Tobie również życzę tego samego :)
 
A kiedy miesiączka ?:) ja powinnam mieć dziś :) właśnie mnie piersi bardzo bolą :) dziękuje pięknie i Tobie również życzę tego samego :)
Teoretycznie powinnam dostać w środę. ale u mnie są wahania 2-3 dni, więc tak naprawdę nie wiem. Może jutro, a może w piątek. A może i dziś:) Ps. to dobrze, że piersi bolą, to dobry znak ;)
 
Teoretycznie powinnam dostać w środę. ale u mnie są wahania 2-3 dni, więc tak naprawdę nie wiem. Może jutro, a może w piątek. A może i dziś:) Ps. to dobrze, że piersi bolą, to dobry znak ;)
Ja jestem raczej pesymistka 🤣 piersi mnie bolą przed każda miesiączka , żyłki mam tak samo prawie zawsze , bo mnóstwo wody w piersiach i wszystko się napina , mało co nie wybuchnie 🤣
 
reklama
Do góry